Czy to jest coś warte?

Czy to jest coś warte?

09 Lip 2013, 13:19

Witam jestem nowy na forum ,głownie założyłem konto tylko po to aby się spytać ILE TO JEST WARTE? A mianowicie jak byłem mały szkrab to lubiłem zbierać foldery motoryzacyjne.Mam tego prawie 3 segregatory wszystko ładnie poukładane włożone do folii o to kilak przykładów:

Image
Image
Image
Image

Przepraszam za jakość,ale telefon. Prosił bym o odpowiedzi. :)
macio106
Obserwowany

Prawo jazdy od: 01 01 2011
Auto: Land Rover
Silnik: 1.9 TDI
Paliwo: Diesel

Re: Czy to jest coś warte?

26 Wrz 2013, 12:54

Wystaw na allegro a się dowiesz. Może jest ktoś, kto kupiłby to do swojego serwisu samochodowego.
Silver7
Nowicjusz
Awatar użytkownika

Auto: Reno Megan
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu
    Niestety koszty ubezpieczenia samochodu wciąż rosną. Zindywidualizowany sposób liczenia składki oraz zwiększające się sumy wypłaconych odszkodowań dają się we znaki właścicielom samochodów, nawet tym bezszkodowym. ...
    Tarcze hamulcowe zabezpieczone przed korozją Tarcze hamulcowe zabezpieczone przed korozją
    Żeliwa są obecnie najpopularniejszym materiałem stosowanym do produkcji tarcz hamulcowych. Decyduje o tym stosunkowo prosta technologia odlewania, dobre właściwości termiczne i łatwa obróbka. Niestety, jak większość ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006