Czy to jest coś warte?

Czy to jest coś warte?

09 Lip 2013, 13:19

Witam jestem nowy na forum ,głownie założyłem konto tylko po to aby się spytać ILE TO JEST WARTE? A mianowicie jak byłem mały szkrab to lubiłem zbierać foldery motoryzacyjne.Mam tego prawie 3 segregatory wszystko ładnie poukładane włożone do folii o to kilak przykładów:

Image
Image
Image
Image

Przepraszam za jakość,ale telefon. Prosił bym o odpowiedzi. :)
macio106
Obserwowany

Prawo jazdy od: 01 01 2011
Auto: Land Rover
Silnik: 1.9 TDI
Paliwo: Diesel

Re: Czy to jest coś warte?

26 Wrz 2013, 12:54

Wystaw na allegro a się dowiesz. Może jest ktoś, kto kupiłby to do swojego serwisu samochodowego.
Silver7
Nowicjusz
Awatar użytkownika

Auto: Reno Megan
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Toyota Hilux Tonka – nowy monster truck powstanie w Australii Toyota Hilux Tonka – nowy monster truck powstanie w Australii
    W zeszłym roku projektanci Toyota Australia zyskali światowy rozgłos dzięki koncepcyjnej Toyocie 86 Shooting Brake. Teraz zespół poszedł za ciosem i rozpoczął prace nad samochodem, który w każdym Australijczyku ...
    Jak podjeżdżać pod ośnieżone i oblodzone wzniesienia? Jak podjeżdżać pod ośnieżone i oblodzone wzniesienia?
    Wjazd na ośnieżone i oblodzone wzniesienie może być niebezpieczny. Ostrożność jest jak najbardziej wskazana, ale wielu kierowców rozumie to jako wolne podjeżdżanie pod górę. Jednak w tym przypadku przy zbyt ...

•  
    • Warto przeczytać
    • SEAT 124 Coupe Sport 1972, 3
      Rolls-Royce Ghost, kolor czarny mat, bok
      Park samochodów z graffiti
      Volkswagen Polo R WRC w legendarnym Rajdzie Monte Carlo, 4