Czy to łożsko ,czy dyfer?

czy to łożsko ,czy dyfer?

15 Paź 2014, 20:43

Witam. Problem polega na tym ze wymieniłem juz 2 dyfry, a problem pozostał i nie wiem teraz czy mam takie szczescie do kupna, ze trafiaja mi sie smieci ,czy to moze cos innego, a nie dyfer . Od 60km/h w gore zaczyna popukiwac , szumiec identycznie jak na zamieszconym filmiku ktory udało mi sie znajezc w internecie .Co to moze byc pomozcie .Prosze .

[Aby zobaczyć link musisz być zalogowany na forum » zaloguj się]

FORZA JUVE
patrol02
Nowicjusz

Miejscowość: Polska:D

Re: czy to łożsko ,czy dyfer?

16 Paź 2014, 15:23

NIkt nic nie podpowie , odgłos zaczyna sie najbardziej od 60km na godzine , wraz ze wzrostem prędkości stukanie nasila sie i jest szybsze, po zwalnianiu jest takie jakby " tuk obrót koła , tuk itd.
FORZA JUVE
patrol02
Nowicjusz

Miejscowość: Polska:D
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jak podjeżdżać na wzniesienia i bezpiecznie z nich zjeżdżać? Jak podjeżdżać na wzniesienia i bezpiecznie z nich zjeżdżać?
    Poruszanie się po ulicach miast przypomina często wyprawę w trudno dostępny teren. Wysokie krawężniki, koleiny, dziury na drodze mogą być wyzwaniem nawet dla doświadczonych offroadowców. Zauważyli to producenci samochodów ...
    Ośmiokołowiec, bo cztery koła to za mało! Ośmiokołowiec, bo cztery koła to za mało!
    Czy to nie przesada? Aktualne samochody koncepcyjne zasilane energią elektryczną mają po cztery koła. Eliica bo tak nazywa się ten pojazd ośmiokołowy różni się od nich diametralnie – jest duża ma 5100 mm długości, ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili