Czy to łożsko ,czy dyfer?

czy to łożsko ,czy dyfer?

15 Paź 2014, 20:43

Witam. Problem polega na tym ze wymieniłem juz 2 dyfry, a problem pozostał i nie wiem teraz czy mam takie szczescie do kupna, ze trafiaja mi sie smieci ,czy to moze cos innego, a nie dyfer . Od 60km/h w gore zaczyna popukiwac , szumiec identycznie jak na zamieszconym filmiku ktory udało mi sie znajezc w internecie .Co to moze byc pomozcie .Prosze .

[Aby zobaczyć link musisz być zalogowany na forum » zaloguj się]

FORZA JUVE
patrol02
Nowicjusz

Miejscowość: Polska:D

Re: czy to łożsko ,czy dyfer?

16 Paź 2014, 15:23

NIkt nic nie podpowie , odgłos zaczyna sie najbardziej od 60km na godzine , wraz ze wzrostem prędkości stukanie nasila sie i jest szybsze, po zwalnianiu jest takie jakby " tuk obrót koła , tuk itd.
FORZA JUVE
patrol02
Nowicjusz

Miejscowość: Polska:D
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Prowadzenie samochodu pod wpływem stresu Prowadzenie samochodu pod wpływem stresu
    Prowadzenie samochodu to wieloaspektowe zadanie, wymagające koncentracji i spokoju. 1/3 kierowców przyznaje, że przynajmniej raz w tygodniu prowadzi auto pod wpływem stresu czy czując złość. Zdenerwowani kierowcy są ...
    Volkswagen zmienia plany dotyczące sportu samochodowego Volkswagen zmienia plany dotyczące sportu samochodowego
    Marka Volkswagen zmienia swoje plany dotyczące aktywności w sporcie samochodowym. Od 2017 roku Volkswagen będzie koncentrował się na nowych technologiach oraz dyscyplinach angażujących klientów. Po czterech latach ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Wyścigi modeli RC
      20130519 133419 resized
      VERVA Street Racing 2010
      Volkswagen Bora, silnik