Czy to łożsko ,czy dyfer?

czy to łożsko ,czy dyfer?

15 Paź 2014, 20:43

Witam. Problem polega na tym ze wymieniłem juz 2 dyfry, a problem pozostał i nie wiem teraz czy mam takie szczescie do kupna, ze trafiaja mi sie smieci ,czy to moze cos innego, a nie dyfer . Od 60km/h w gore zaczyna popukiwac , szumiec identycznie jak na zamieszconym filmiku ktory udało mi sie znajezc w internecie .Co to moze byc pomozcie .Prosze .

[Aby zobaczyć link musisz być zalogowany na forum » zaloguj się]

FORZA JUVE
patrol02
Nowicjusz

Miejscowość: Polska:D

Re: czy to łożsko ,czy dyfer?

16 Paź 2014, 15:23

NIkt nic nie podpowie , odgłos zaczyna sie najbardziej od 60km na godzine , wraz ze wzrostem prędkości stukanie nasila sie i jest szybsze, po zwalnianiu jest takie jakby " tuk obrót koła , tuk itd.
FORZA JUVE
patrol02
Nowicjusz

Miejscowość: Polska:D
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nie daj się przekręcić Nie daj się przekręcić
    Czy wiesz o tym, że kupując samochód sprowadzany z zagranicy, możesz żądać od sprzedawcy certyfikatu z ostatniej kontroli pojazdu wykonanej w kraju pochodzenia samochodu z informacją o jego przebiegu.
    Filmy szpiegowskie Toyoty Supry z toru Nürburgring Filmy szpiegowskie Toyoty Supry z toru Nürburgring
    Szpiegowski film z testów Toyoty Supry na torze Nurburgring. Tył auta przypomina koncepcyjny supersamochód Toyota FT-1. Premiera flagowego auta sportowego Toyoty jest przewidywana na 2018 r., rok po debiucie ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006