Czy to radio bedzie dla mnie odpowiednie

Czy to radio bedzie dla mnie odpowiednie

31 Maj 2010, 19:45

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów.

Posiadam zestawik:
przód: zestaw głośników powerbass (syczki + średnie tony na zwrotnicach)
wzmak + skrzynka z blaupunkta

Wzmak będzie tylko to skrzyni basowej.

I pytanie czy Pionier DEH-4200SD to będzie odpowiedni wybór (wydaje mi się ze ma regulacje suba choć ciężko to wyczytać ze specyfikacji) Wiem ze ma filtry HPF I LPF ale jest to mi zbędne ponieważ zwrotnica zrobi swoje dzielenie.

Bardzo prosiłbym o odpowiedź i podpowiedzenie może jakieś alternatywy w podobnym przedziale cenowym - na pewno nie wyższym!

Wymagania: wyjście na wzmacniacz, sterowanie nim czyli subem, oraz fajnie gdybym mógł wzmacniacz wyłączać z poziomu radia.

Pozdrawiam
zadzior123
Nowicjusz

Miejscowość: Sosnowiec

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

[C] Marea 1,9 / Focus mk1 1,8 / 306 2,0 / Megane I 1,9 / Octavia I 1,9 [C] Marea 1,9 / Focus mk1 1,8 / 306 2,0 / Megane I 1,9 / Octavia I 1,9
    Podstawowe kryteria zestawienia: - kombi segmentu C - silnik diesla o mocy ok. 100KM - manualna skrzynia biegów - modele z okolic 1999r. Wytypowane modele do zestawienia: - Fiat Marea Weekend 1,9 JTD - 105KM - Ford ...
    Classic Car Festival w Tokio - zabytkowe perły Classic Car Festival w Tokio - zabytkowe perły
    Zabytkowe samochody mają swój nieodparty urok, o czym już po raz kolejny mogli się przekonać goście tegorocznego Classic Car Festival zorganizowanego przez Toyota Automobile Museum. W imprezie wzięły udział najpiękniejsze ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Kia Niro
      Opel Corsa A, 1/4 mili
      P1030149
      Uaz, 4x4, off-road