Czy w tym roku zima zaskoczy drogowców??? SONDA

Czy w tym roku zima zaskoczy drogowców?

Zaskoczy
12
57%
Nie zaskoczy
5
24%
Okaże się że zabraknie środków chemicznych do posypywania dróg
2
10%
Firmy odpowiedzialne za stan dróg spiszą się na medal
2
10%
Razem głosów : 21

Re: Czy w tym roku zima zaskoczy drogowców??? SONDA

26 Sty 2012, 16:48

faktycznie, masz rację, trochę się chyba zagalopowałem w wydźwięku mojego posta, ale po prostu wkurzają mnie ludzie, którzy nie mają w sobie ani trochę empatii i nie potrafią dojrzeć drugiej strony medalu, a marudzą na potęgę

Wiadomo, wiadomo:) w Polsce w ogóle ciężko o empatię, więc rozumiem:)
emilie
Początkujący

Auto: Audi Q7

Re: Czy w tym roku zima zaskoczy drogowców??? SONDA

03 Lut 2012, 12:19

Generalnie zima co roku zaskakuje drogowców bo nie da się przecież co do minuty przewidzieć warunków atmosferycznych. W tym roku jeszcze o tyle mieli trudnej, że praktycznie do połowy stycznia nic nie wskazywało na nadejście jakiejkolwiek zimy, aż tu nagle z dnia na dzień zrobiły nam się syberyjskie warunki.
arkadiusz31
Nowicjusz
Awatar użytkownika

Miejscowość: Szczecin
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu
    Niestety koszty ubezpieczenia samochodu wciąż rosną. Zindywidualizowany sposób liczenia składki oraz zwiększające się sumy wypłaconych odszkodowań dają się we znaki właścicielom samochodów, nawet tym bezszkodowym. ...
    Instalacje LPG i ich generacje Instalacje LPG i ich generacje
    Czytając ten artykuł dowiesz się jakie są obecnie stosowane generacje instalacji LPG oraz jakie rodzaje zbiorników na gaz można montować w samochodach. Zaczynamy do Gazowych Układów Zasilania (GUZ) pierwszej ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006