Czy w tym roku zima zaskoczy drogowców??? SONDA

Czy w tym roku zima zaskoczy drogowców?

Zaskoczy
12
57%
Nie zaskoczy
5
24%
Okaże się że zabraknie środków chemicznych do posypywania dróg
2
10%
Firmy odpowiedzialne za stan dróg spiszą się na medal
2
10%
Razem głosów : 21

Re: Czy w tym roku zima zaskoczy drogowców??? SONDA

26 Sty 2012, 17:48

faktycznie, masz rację, trochę się chyba zagalopowałem w wydźwięku mojego posta, ale po prostu wkurzają mnie ludzie, którzy nie mają w sobie ani trochę empatii i nie potrafią dojrzeć drugiej strony medalu, a marudzą na potęgę

Wiadomo, wiadomo:) w Polsce w ogóle ciężko o empatię, więc rozumiem:)
emilie
Początkujący

Auto: Audi Q7

Re: Czy w tym roku zima zaskoczy drogowców??? SONDA

03 Lut 2012, 13:19

Generalnie zima co roku zaskakuje drogowców bo nie da się przecież co do minuty przewidzieć warunków atmosferycznych. W tym roku jeszcze o tyle mieli trudnej, że praktycznie do połowy stycznia nic nie wskazywało na nadejście jakiejkolwiek zimy, aż tu nagle z dnia na dzień zrobiły nam się syberyjskie warunki.
arkadiusz31
Nowicjusz
Awatar użytkownika

Miejscowość: Szczecin
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Toyota Avensis silnik 2.0 D-4D Powerboost Toyota Avensis silnik 2.0 D-4D Powerboost
    Avensis 2.0 D-4D Powerboost rozwija moc 150 KM (o 26 KM więcej niż w przypadku wersji seryjnej) oraz moment obrotowy 350 Nm (w zakresie 1600-2800 obr./min., o 40 Nm wiecej niż w przypadku wersji seryjnej). Dzięki temu przyśpieszenie ...
    Volkswagen i Porsche łączą siły Volkswagen i Porsche łączą siły
    Przyspieszony proces integracji umożliwi połączenie działalności związanej z produkcją samochodów już z dniem 1 sierpnia 2012 - Volkswagen Group w pełni przejmuje kontrolę nad działalnością Porsche uzyskując pozostałe ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Car Show Manufaktura 2013, 2
      Skoda Popular Monte Carlo 1936
      Monster Truck, bok
      Lexus ES330