Czy znacie firme internetową która stworzy mi strone www

Czy znacie firme internetową która stworzy mi strone www

28 Sie 2014, 13:32

Jestem mechanikiem samochodowym. Zajmuje się reperowanie samochodów przede wszystkim marki czeskiej. Chciałbym stworzyć stronę internetową która by zachęcała do moich usług. Dlatego też szukam firmy która działa w branży internetowej . Zależało by mi na stworzeniu profesjonalnej strony internetowej a także żeby na innych stronach motoryzacyjnych widniały linki do mojej strony.
Grzegorz z Krakowa
npqaszf
Obserwowany

Auto: skoda

Re: Czy znacie firme internetową która stworzy mi strone www

12 Paź 2014, 11:49

ja moge osobiście polecić firmę Rocketsite, dla mnie wykonali już kilka projektów i jestem bardzo zadowolona. Słuchają swojego klienta, tworzą to czego oczekujesz więc jak dla mnie jets to numer jeden.
bbeataa
Obserwowany

Auto: nie mam
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu
    Niestety koszty ubezpieczenia samochodu wciąż rosną. Zindywidualizowany sposób liczenia składki oraz zwiększające się sumy wypłaconych odszkodowań dają się we znaki właścicielom samochodów, nawet tym bezszkodowym. ...
    Niespodziewany pieszy na drodze Niespodziewany pieszy na drodze
    Piesi, rowerzyści i motocykliści są ofiarami ponad połowy śmiertelnych wypadków drogowych w Polsce. Z tych grup piesi stanowią aż 35% zabitych, co jest bardzo niepokojące w kontekście średniej w krajach Unii Europejskiej, ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Tłumiki Warszawa, naprawa wymiana Mariusz Juga
      Nissan 200SX, samochód do driftu
      Skoda Fabia, prezentacja samochodu
      Z ulicy na tor - Poznań