Czyja to reklama? POMOCY

Czyja to reklama? POMOCY

08 Paź 2007, 19:56

Mam nadzieję, że pomożecie mi w sprawie, która nurtuję mnie od wielu miesięcy. Jakiś czas temu w Polsce była reklama pewnej marki samochodu. W owej reklamie samochód reklamowany na miejskich ulicach zachowywał się jak zwierzę drapieżne a konkurencyjne samochody ukrywały się pod wiaduktem jak antylopy przed drapieżnikiem. I właśnie mam pytanie: co to była za marka samochodu? Z góry dziękuję za odpowiedź.
maciante
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Audi Design - nowe koncepcje i kreatywne idee przyszłości Audi Design - nowe koncepcje i kreatywne idee przyszłości
    W przyszłości nie będzie istniał tylko jeden jedyny typ samochodu - formy mobilności będą różne. Dlatego projektanci Audi tworzą nowe koncepcje i kreatywne idee. Zasadniczo, kierują się wytyczną nowoczesnego sportowego ...
    Opel Mokka z bagażnikiem rowerowym FlexFix Opel Mokka z bagażnikiem rowerowym FlexFix
    Opel Mokka to zupełnie nowy SUV który będzie dostępny ze zmodernizowanym bagażnikiem rowerowym FlexFix drugiej generacji, umożliwiającym przewożenie nawet trzech rowerów. Ulepszony system przewozu rowerów ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor Show
      Rajd Świdnicki II runda RSMP 2012, 9
      BMW R1200
      Wnętrze, Mazda6, Sedan, 2012