Czyja to reklama? POMOCY

Czyja to reklama? POMOCY

08 Paź 2007, 18:56

Mam nadzieję, że pomożecie mi w sprawie, która nurtuję mnie od wielu miesięcy. Jakiś czas temu w Polsce była reklama pewnej marki samochodu. W owej reklamie samochód reklamowany na miejskich ulicach zachowywał się jak zwierzę drapieżne a konkurencyjne samochody ukrywały się pod wiaduktem jak antylopy przed drapieżnikiem. I właśnie mam pytanie: co to była za marka samochodu? Z góry dziękuję za odpowiedź.
maciante
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

BYD e6 - elektryczny samochód o dużym zasięgu BYD e6 - elektryczny samochód o dużym zasięgu
    Pierwsza w Polsce prezentacja w pełni elektrycznego samochodu BYD e6 odbyła się w dniach 9 – 10 lipca w czasie konferencji "2012 International Symposium on Electric Vehicles – Triple Helix Activity Research; Energy-Technology; ...
    Audi A3 w testach Euro NCAP otrzymało 5 gwiazdek Audi A3 w testach Euro NCAP otrzymało 5 gwiazdek
    Audi A3 otrzymało od jurorów Euro NCAP pięć gwiazdek. Najwyższą ocenę model A3 dostał za ochronę kierowcy i pasażera siedzącego z przodu, w teście zderzeniowym przednim i bocznym. Również dzieci są bezpieczne ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Silnik V8
      Z ulicy na tor - Poznań
      Samochód kempingowy
      Audi Czerwony kolor + Carbon 3M