Czym domyc samochód

czym domyc samochód

22 Kwi 2015, 17:49

Cześć.
Kupiłem sobie niedawno autko. Do sprzedaży było odpicowane. Zostało też pewnie potraktowane jakims specyfikiem na lakier, bo jak niedawno umylem samochód to po myciu był brudny jeszcze bardziej. Pozostawały takie brudne kółka. Nie wiem czy to jest tłuste czy co, ale dwa razy już mylem samochód i cały czas to zostaje. Wiecie czym to wyczyscic? Jechałem już jakimis sciereczkami i nic
kanonier714
Obserwowany

Auto: polo III

Re: czym domyc samochód

27 Kwi 2015, 07:04

Poszukaj w swojej okolicy usług autodetailingu, ja korzystam z takich usług i powiem że mycie detailingowe nie ma sobie równych. Mógłbym polecić firmę z mojej okolicy która to robia także jakby co pisz na PW.
virusman
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 16 05 1999
Przebieg/rok: 25tys. km
Auto: bmw 3
Silnik: 2.0 td 150KM
Paliwo: Diesel
Typ: Inny
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2003
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Dowożenie dzieci i uczniów do przedszkoli i szkół - autobus szkolny Dowożenie dzieci i uczniów do przedszkoli i szkół - autobus szkolny
    Za odpowiednie, zgodne z przepisami działania transportowe odpowiadają gminy. To właśnie na nie spada obowiązek zapewnienia bezpieczeństwa podróżującym do szkół i przedszkoli dzieciom. Według raportu NIK, w ...
    Jak dbać o klimatyzację w samochodzie? Jak dbać o klimatyzację w samochodzie?
    Zadbana klimatyzacja odwdzięczy nam się dobrym chłodzeniem wnętrza samochodu i nie będzie przyczyną chorób dróg oddechowych. Co należy zrobić, aby uniknąć niespodzianek w upalne dni wyjaśniamy poniżej. Przegląd ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili