Czym domyc samochód

czym domyc samochód

22 Kwi 2015, 18:49

Cześć.
Kupiłem sobie niedawno autko. Do sprzedaży było odpicowane. Zostało też pewnie potraktowane jakims specyfikiem na lakier, bo jak niedawno umylem samochód to po myciu był brudny jeszcze bardziej. Pozostawały takie brudne kółka. Nie wiem czy to jest tłuste czy co, ale dwa razy już mylem samochód i cały czas to zostaje. Wiecie czym to wyczyscic? Jechałem już jakimis sciereczkami i nic
kanonier714
Obserwowany

Auto: polo III

Re: czym domyc samochód

27 Kwi 2015, 08:04

Poszukaj w swojej okolicy usług autodetailingu, ja korzystam z takich usług i powiem że mycie detailingowe nie ma sobie równych. Mógłbym polecić firmę z mojej okolicy która to robia także jakby co pisz na PW.
virusman
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 16 05 1999
Przebieg/rok: 25tys. km
Auto: bmw 3
Silnik: 2.0 td 150KM
Paliwo: Diesel
Typ: Inny
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2003
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Wodorowa ciężarówka vs. ciężarówka z silnikiem Diesla Wodorowa ciężarówka vs. ciężarówka z silnikiem Diesla
    Toyota pracuje nad pojazdami na wodorowe ogniwa paliwowe od 20 lat. Program rozwojowy przyspieszył w 2014 roku, kiedy na rynku zadebiutowała Toyota Mirai. Potem przyszedł czas na wodorowe autobusy i wózki widłowe, ...
    Miejski model w nowej odsłonie - Skoda Citigo Miejski model w nowej odsłonie - Skoda Citigo
    Na wiosnę 2017 roku najmniejszy model Škody zyskuje zmodernizowany przód nadwozia oraz zmiany we wnętrzu. Nową twarz modelu buduje przeprojektowana maska, grill oraz zderzak z wbudowanymi światłami przeciwmgłowe, ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Trial Lędziny 2014 czerwiec
      Akio Toyoda
      Marcin Dorociński i SEAT Ibiza FR
      Fiat 125p, silnik