Czym domyc samochód

czym domyc samochód

22 Kwi 2015, 17:49

Cześć.
Kupiłem sobie niedawno autko. Do sprzedaży było odpicowane. Zostało też pewnie potraktowane jakims specyfikiem na lakier, bo jak niedawno umylem samochód to po myciu był brudny jeszcze bardziej. Pozostawały takie brudne kółka. Nie wiem czy to jest tłuste czy co, ale dwa razy już mylem samochód i cały czas to zostaje. Wiecie czym to wyczyscic? Jechałem już jakimis sciereczkami i nic
kanonier714
Obserwowany

Auto: polo III

Re: czym domyc samochód

27 Kwi 2015, 07:04

Poszukaj w swojej okolicy usług autodetailingu, ja korzystam z takich usług i powiem że mycie detailingowe nie ma sobie równych. Mógłbym polecić firmę z mojej okolicy która to robia także jakby co pisz na PW.
virusman
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 16 05 1999
Przebieg/rok: 25tys. km
Auto: bmw 3
Silnik: 2.0 td 150KM
Paliwo: Diesel
Typ: Inny
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2003
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nowa jakość aut poflotowych * Nowa jakość aut poflotowych *
    Zmienia się rynek aut poflotowych i poleasingowych. I są to widoczne zmiany na lepsze. Coraz łatwiej znaleźć wśród takich aut oferty atrakcyjne pod każdym względem. Jeszcze nie tak dawno oferta samochodów pokontraktowych ...
    Co wpływa na wygląd zewnętrzny samochodu? Co wpływa na wygląd zewnętrzny samochodu?
    Stylistykę samochodu kreują nie tylko względy estetyczne, ale i cała długa lista czynników wpływających na nasz portfel i bezpieczeństwo. Popularność samochodu w bardzo dużej mierze zależy od jego wyglądu. Stylistyka ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006