Czym poruszają się właściciele koncernów samochodowych.

Czym poruszają się właściciele koncernów samochodowych.

31 Gru 2012, 12:05

Temat mnie interesuje od kilku ładnych lat, nigdzie nie mogę odszukać na moje pytanie odpowiedzi. Zastanawia mnie czym jeździ np. główny prezes Skody, Fiata, Opla itp. czy wybierają topowe modele swoich marek, a może konkurencyjne BMW, Mercedesy, Audi ? udowadniając tym samym, że ich marki nie równają się z konkurencją. Domyślam się że główny właściciel Skody jeździ Audi A8 lub Q7 w końcu to grupa Volkswagena, a może jest inaczej ? i jeździ np. A6. ? Temat ciekawy, w końcu to oni wiedzą jaki model ich samochodu jest najlepszy i bezawaryjny, oraz czy warto kupować za takie pieniądze auta, a to już daje wskazówkę :)

Mogę powiedzieć jedynie że jeden z Częstochowskich dilerów Skody, Volkswagena, Audi jeździ Audi Q7, ale to tylko kropla w morzu prawdziwych rekinów finansjery branży motoryzacyjnej.
acha
Nowicjusz

Auto: różne
Silnik: różne
Paliwo: Inne

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

54 Rajd Barbórka w drugi weekend grudnia 54 Rajd Barbórka w drugi weekend grudnia
    Rajd Barbórka odbędzie się w tym roku w drugi weekend miesiąca. Rywalizacja na odcinkach specjalnych oraz trasie Kryterium Asów na Karowej będzie toczyła się w sobotę, 10 grudnia. 54. edycja kultowej imprezy ...
    Pickup ŠKODA FUNstar Pickup ŠKODA FUNstar
    Nowy samochód marzeń 23 stażystów ze Szkoły Zawodowej ŠKODA Auto to zuchwały Pickup ŠKODA FUNstar. Koncepcja tego pojazdu, opartego na nowej ŠKODZIE Fabia, jest rezultatem projektu "samochód ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006