Czym usuwać ptasie "ozdoby"?

Czym usuwać ptasie "ozdoby"?

18 Cze 2010, 12:22

Różne ludziska wymieniają mi różne substancje, które szkodzą karoserii. A czy płyn do szyb szkodzi? Pytam, bo gdy jestem w terenie i nagle znajduję na dachu/masce/bagażniku ptasie gówienko, to często jedynym środkiem myjącym, który mam pod ręką, jest właśnie płyn do szyb (czasem mam jeszcze zwykłą wodę pitną i wtedy jej używam, ale nie zawsze ją mam). A może jest na rynku coś (nie za milion złotych oczywiście), czym można doraźnie usuwać takie ptasie ozdoby?
- Proszę opisać pracę silnika. - Można własnymi słowami? - Można. - Brum, brum, brum, brum...
zielonolistny
Nowicjusz
 
Posty: 31
Rejestracja: 10 Maj 2010, 11:06
Miejscowość: Wawa

 • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

  Jak podjeżdżać na wzniesienia i bezpiecznie z nich zjeżdżać? Jak podjeżdżać na wzniesienia i bezpiecznie z nich zjeżdżać?
  Poruszanie się po ulicach miast przypomina często wyprawę w trudno dostępny teren. Wysokie krawężniki, koleiny, dziury na drodze mogą być wyzwaniem nawet dla doświadczonych offroadowców. Zauważyli to producenci samochodów ...
  Gruba kurtka, rękawiczki, czapka, a bezpieczeństwo jazdy Gruba kurtka, rękawiczki, czapka, a bezpieczeństwo jazdy
  Zimą niskie temperatury zmuszają nas do noszenia grubej kurtki, ciepłych butów, czapki i rękawiczek. Chociaż chroni to nas przed zimnem, jednak w przypadku kierowców znacząco może wpływać na bezpieczeństwo jazdy.

 •  
  • Warto przeczytać
  • Trial Lędziny 2014 czerwiec
   Master Truck
   SuperOES & BMW Challenge - 10.03.2012, Tor Poznań - zdj. 8
   Fiat Freemont Cross
   Samochody z graffiti