Czyszczenie baku

01 Wrz 2012, 17:03

Bak trzeba co jakiś czas czyścić? Jestem niedoświadczony a nie chcę się ośmieszyć jak do mechanika pójdę :)
Mam problemy z jazdą - samochód czasem szarpie, czasem zgaśnie. Dam go do sprawdzenia, ale przy okazji może też bak niech wyczyści, bo chyba jakieś syfy tam się gromadzą.
Wprawdzie kupiłem sobie Formułę do czyszczenia wstryskiwaczy STP, no ale nie wiem czy to coś da.
Dodatki STP koniecznie trzeba wlewać do pełnego baku?
hehe
Początkujący
 
Posty: 104
Prawo jazdy: 10 06 2010
Przebieg/rok: 2tys. km
Auto: VW Polo 6n2
Silnik: 1.0 50KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2001

01 Wrz 2012, 22:16

Masz napisane na etykiecie,zamiast przejmować się bakiem ,zacznij przejmować się raczej filtrem paliwa,kup nowy a tamten stary rozbierz(rozbebesz),będziesz wiedział w jakim stanie masz zbiornik.
PhantomASA1
Forumowicz VIP
 
Posty: 8465
Zdjęcia: 3
Miejscowość: Z prawdy :)
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Kultura jazdy w korkach - czy też tak jeździcie?
    Mamy miesiące w których na drogach jest ciaśniej niż zwykle. Wtedy częściej niż zazwyczaj możemy spotkać się z zatorami na drodze. W takiej sytuacji częściej też możemy zostać mimowolnymi świadkami lub nawet ofiarami ...
    BMW Concept CS 2007
    BMW Concept CS to wizja czterodrzwiowego samochodu, który łączy w sobie prestiż luksusowego Gran Turismo z fascynującym urokiem sportowego samochodu o wysokich osiągach. Ekspresyjny design, wyselekcjonowane materiały ...