Czyszczenie wtryskiwaczy

Czyszczenie wtryskiwaczy

28 Cze 2010, 11:53

Witam, mam takie pytanko do Was, a mianowicie ostatnio byłem u swojego mechanika robić hamulce i jeszcze parę innych rzeczy i przy okazji powiedział mi, że kupił urządzenie do czyszczenia wtryskiwaczy, no i właśnie się tak zastanawiam czy warto i cy faktycznie odczuję jakieś efekty jak on mi to mówił czy to tylko takie gadanie.

Z góry dzięki za odpowiedź;)
adamuss4
Nowicjusz

Miejscowość: Brzeg

Re: Czyszczenie wtryskiwaczy

02 Wrz 2010, 21:23

Tak oczywiście,możesz przywrócić dzięki temu urządzeniu sprawność układu wtryskowego,bez wymiany wtryskiwaczy.
PhantomASA1
Forumowicz VIP

Miejscowość: Z prawdy :)
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

VW Golf:  II 1,6TD / III 1,9TDI / IV 1,9TDI / V 1,9TDI / VI 1,6TDI VW Golf: II 1,6TD / III 1,9TDI / IV 1,9TDI / V 1,9TDI / VI 1,6TDI
    Podstawowe kryteria zestawienia: - Golfy z dieslem - porównanie kosztów utrzymania różnych generacji tego samego modelu Wytypowane modele do zestawienia: - VW Golf II 1,6 TD - 70KM - VW Golf III 1,9 TDI ...
    Koncepcyjne modele Lexusa Koncepcyjne modele Lexusa
    Prezentowane na wystawach motoryzacyjnych koncepty Lexusa, zapowiadają kierunki rozwoju stylistyki i technologii samochodów seryjnych. Wielokrotnie zdarzało się jednak, że trafiający na rynek nowy model był niemal ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Jeep Cherokee
      STW Drift Team Volvo FM12, przód
      Wizjonerski Golf GTI - Design Vision GTI, wnętrze
      Autosacrum 2006