Dacia Logan Zmiana przegubu

Dacia Logan Zmiana przegubu

25 Lis 2014, 21:08

Witam
Chciałbym zmienić przegub w Daci Logan. I takie pytanie czy dam sobie rade z tym czy trzeba zaprowadzić auto do mechanika? Mam podesty oraz warsztat. Jak jest to na moje możliwości to czy mógłby ktoś mi krok po kroku objaśnić zmiane przegubu? Z góry dziękuje :D
jaskoszew
Obserwowany

Auto: Dacia Logan
Silnik: 1149 cm³, 75 KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Inny
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2005

Re: Dacia Logan Zmiana przegubu

25 Lis 2014, 22:28

jaskoszew napisał(a): Mam podesty oraz warsztat
Przydały by się jeszcze odpowiednie narzędzia , klucze.
jaskoszew napisał(a):Jak jest to na moje możliwości to czy mógłby ktoś mi krok po kroku objaśnić zmiane przegubu
Nie robiłem tego w tym aucie , ale myślę że znajdziesz opis w sieci . Tam już tak dużo napisano że nie ma sensu tego powielać , Jak nie znajdziesz to wtedy pytaj.
Nie odpowiadam na problemy na PW
bonifacy
Stały forumowicz

Prawo jazdy od: 01 01 1981
Auto: Fabia I , Fabia II
Silnik: 1,4 AME , 1,4 BXW
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu
    Niestety koszty ubezpieczenia samochodu wciąż rosną. Zindywidualizowany sposób liczenia składki oraz zwiększające się sumy wypłaconych odszkodowań dają się we znaki właścicielom samochodów, nawet tym bezszkodowym. ...
    Moto Session 2016 / relacja Moto Session 2016 / relacja
    Lubelskie Święto Motoryzacji to coroczne targi Moto Session. W tym roku również je odwiedziliśmy żeby pokazać Wam zdjęcia z tej motoryzacyjnej imprezy. Na targach można było pooglądać nowe modele samochodów ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006