Dacia Logan Zmiana przegubu

Dacia Logan Zmiana przegubu

25 Lis 2014, 21:08

Witam
Chciałbym zmienić przegub w Daci Logan. I takie pytanie czy dam sobie rade z tym czy trzeba zaprowadzić auto do mechanika? Mam podesty oraz warsztat. Jak jest to na moje możliwości to czy mógłby ktoś mi krok po kroku objaśnić zmiane przegubu? Z góry dziękuje :D
jaskoszew
Obserwowany

Auto: Dacia Logan
Silnik: 1149 cm³, 75 KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Inny
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2005

Re: Dacia Logan Zmiana przegubu

25 Lis 2014, 22:28

jaskoszew napisał(a): Mam podesty oraz warsztat
Przydały by się jeszcze odpowiednie narzędzia , klucze.
jaskoszew napisał(a):Jak jest to na moje możliwości to czy mógłby ktoś mi krok po kroku objaśnić zmiane przegubu
Nie robiłem tego w tym aucie , ale myślę że znajdziesz opis w sieci . Tam już tak dużo napisano że nie ma sensu tego powielać , Jak nie znajdziesz to wtedy pytaj.
Nie odpowiadam na problemy na PW
bonifacy
Stały forumowicz

Prawo jazdy od: 01 01 1981
Auto: Fabia I , Fabia II
Silnik: 1,4 AME , 1,4 BXW
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Wyższe ubezpieczenie OC, podwyżki dla kierowców Wyższe ubezpieczenie OC, podwyżki dla kierowców
    Drastyczna podwyżka ubezpieczeń OC jaka miała miejsce w ostatnim czasie to bardzo mocny cios wymierzony w kierowców którzy płacą i tak już wysokie składki obowiązkowego ubezpieczenia za swoje samochody. Cena ...
    Fałszywe poczucie bezpieczeństwa Fałszywe poczucie bezpieczeństwa
    Pieszy wchodząc na oznaczone pasami przejście często zyskuje fałszywe poczucie bezpieczeństwa. Jak gdyby fakt, że w tym miejscu ma pierwszeństwo, chronił go przed zagrożeniem. W rzeczywistości na przejściach dla pieszych ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili