Dacia sandero. Radio renault pre-code problem

Dacia sandero. Radio renault pre-code problem

13 Lis 2016, 12:30

Witam. Mam problem z radiem samochodowym a tak dokladniej to kupilem nowe (uzywane)radio do auta dacia sandero. Poniewaz poprzednie mialo zbita szybke. Problem w tym ze. Aby nowe radio dzialalo potrzeba wpisac code. A ja nigdzie tego znalesc nie moge. Wstawie zdj radia z danymi moze ktos pomoze. Wiem ze zeby dostac ten "kod" potrzeba wpisac inny kod . V078 ktory jest pod kodem kreskowym nie dziala.

[Aby pobrać załącznik musisz być zalogowany na forum » zaloguj się]

KubuT96
Obserwowany

Prawo jazdy od: 26 01 1996
Przebieg/rok: 6tys. km
Auto: nie mam

Re: Dacia sandero. Radio renault pre-code problem

14 Lis 2016, 09:16

KubuT96 napisał(a):Witam. Mam problem z radiem samochodowym a tak dokladniej to kupilem nowe (uzywane)radio do auta dacia sandero. Poniewaz poprzednie mialo zbita szybke. Problem w tym ze. Aby nowe radio dzialalo potrzeba wpisac code. A ja nigdzie tego znalesc nie moge. Wstawie zdj radia z danymi moze ktos pomoze. Wiem ze zeby dostac ten "kod" potrzeba wpisac inny kod . V078 ktory jest pod kodem kreskowym nie dziala.

4961
kontakt do mnie:
mail: Lynx222(malpa)tlen.pl
moj numer gg 4627003
pozdrawiam
Lynx222
Stały forumowicz

Miejscowość: rzeszow
Auto: Nie mam
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Wyższe ubezpieczenie OC, podwyżki dla kierowców Wyższe ubezpieczenie OC, podwyżki dla kierowców
    Drastyczna podwyżka ubezpieczeń OC jaka miała miejsce w ostatnim czasie to bardzo mocny cios wymierzony w kierowców którzy płacą i tak już wysokie składki obowiązkowego ubezpieczenia za swoje samochody. Cena ...
    Bezpieczna podróż na ferie zimowe Bezpieczna podróż na ferie zimowe
    Ferie są dla kierowców okresem wyjazdów rodzinnych w góry, na narty czy na wypoczynek. Wypadające w okresie zimowym podróże oznaczają trudne warunki na drogach, a co za tym idzie wymagają dobrego ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006