Daewoo leganza - nie odpala

Daewoo leganza - nie odpala

17 Maj 2013, 19:39

Witam,
mam poważny problem ;/ Otóż 3 dni temu normalnie jechałem, nie było żadnych problemów itp a dzisiaj chciałem pojechać i samochód nie chciał odpalić. Nawet nie włączył się zapłon ;/ Przekręciłem kluczyk (normalnie powinien włączyć się zapłon, tylko zapaliły się kontrolki), chcę przekręcić aby odpalić i nic, nie da się, tak jakby zablokowana stacyjka. Nic nie chce się włączyć (oprócz kontrolek), elektryka nie włącza się, nic ;/ Nigdy nie miałem takiego problemu z nim, wszystko było, ok a tu nagle z dnia na dzień takie coś. Co to może być ?
Bardzo proszę o pomoc, z góry dziękuje.
michalpos
Nowicjusz

Auto: nie mam

Re: Daewoo leganza - nie odpala

17 Maj 2013, 21:51

Jest tam immobilizer?????????????
Vermin
Stały forumowicz

Zdjęcia: 4
Prawo jazdy od: 06 01 1992
Auto: Ściera
Silnik: 2.0 DOHC EFI
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1993

17 Maj 2013, 22:30

Niby jest, poprzedni sprzedawca powiedział, że jest ale żeby nie używać kluczyków z tym przyciskiem, tylko używać te zapasowe i tak też robiłem, ale nie wiem może przypadkiem jakoś coś ktoś nacisnął ten przycisk..
jaka jest oznaka, że to jest ten immobilizer ?
jak go wyłączyć jak będzie to, to skoro sprzedawca mówił że coś jest z nim nie tak i nie za bardzo mam z nim kontakt..jakiś dobry mechanik będzie umiał go odblokować ?
jaka jest jeszcze opcja jak to nie ten immobilizer ?
michalpos
Nowicjusz

19 Maj 2013, 10:19

Nikt już nic nie wie czegoś na ten temat ? albo chociaż odpowiedzi na te pytania które zadałem ;)
michalpos
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Ponad 210-konna Toyota Yaris Ponad 210-konna Toyota Yaris
    Sportowa wersja Yarisa z mocnym silnikiem benzynowym. Wraz z nim Toyota powraca do segmentu hot hatchów. Auto o 3-drzwiowym nadwoziu i silniku 210 KM to ogniwo łączące Yarisa WRC z rynkową linią najpopularniejszego ...
    Reflektory ksenonowe - lepsza widoczność i większe bezpieczeństwo Reflektory ksenonowe - lepsza widoczność i większe bezpieczeństwo
    Aby bezpiecznie prowadzić samochód, musimy mieć dobrą widoczność. Pomagają w tym na przykład reflektory ksenonowe, które oświetlają drogę o wiele lepiej niż lampy wyposażone w żarówki halogenowe. Aby ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili