Daewoo Legazna - Nie odpala

Daewoo Legazna - Nie odpala

08 Lis 2014, 23:50

Witam,
Mam problem z moją Legazną. Stała tydzień nieruszana i gdy próbowałam ją odpalić zapłon nie zareagował. Po włożeniu i przekręceniu kluczyka diody normalnie zapalają się, ale gdy przekręcam na rozruch, diody gasną i jest kompletna cisza. Iskra nie przeskakuje. Świece i kable wysokiego napięcia były wymieniane 2 miesiące temu. Przeczyściłam klemy i zaciski na akumulatorze, sprawdziłam bezpieczniki, ale też były w porządku. Po tym gdy znów próbowałam odpalić znowu powtórzyła się sytuacja z gasnącymi diodami, ale coś zaczęło cicho burczeć pod maską. Co jeszcze mogę zrobić???
Italiano
Obserwowany

Auto: Daewoo Leganza
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1996

Re: Daewoo Legazna - Nie odpala

13 Lis 2014, 21:42

Naładować akumulator.
Wybacz ale gasnące diody po przełączeniu kluczyka świadczą o dwu rzeczach - rozładowany akumulator bądź brak prądu na rozruszniku/zawieszone szczotki.
"... wypadki drogowe powstają dlatego, że dzisiejsi ludzie jeżdżą po wczorajszych drogach jutrzejszymi samochodami z pojutrzejszą prędkością..."
stasiowski121
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Miejscowość: Podkarpacie
Auto: VW T4/Audi 80 B4/Passat B3
Silnik: 2.5 TDI AXG
Paliwo: Diesel
Typ: Van
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1997
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Siłacz wagi lekkiej - kompaktowy crossover Siłacz wagi lekkiej - kompaktowy crossover
    Po prezentacji Toyoty C-HR, kompaktowego crossovera japońskiej firmy, wśród mnóstwa pozytywnych komentarzy, w tym dotyczących awangardowej stylistyki i napędu hybrydowego, pojawiły się również pytania ...
    10 faktów na temat programu ogniw paliwowych Hyundaia 10 faktów na temat programu ogniw paliwowych Hyundaia
    Do końca 2015 roku na europejskich drogach pojawi się 250 egzemplarzy modelu Hyundai ix35 Fuel Cell napędzanego ogniwami paliwowymi. Do końca 2015 roku do europejskich klientów trafi 250 egzemplarzy modelu Hyundai ...

•  
    • Warto przeczytać
    • GTP Light
      El Toro Loco - Monster Truck, 10
      Tor Poznań Track Day - I edycja 2012 : 23
      Tuning Show