Daewoo Nexia Gaz nie chce przejść na benzyne

30 Lip 2008, 09:21

Tak jak napisałem w temacie silnik nie chce przejść na benzyne mam instalacje BRC są trzy opcje ikonka gazu środek i ikonka benzyny .
Więc obojętnie na której pozycji jest przycisk samochód pracuje na gazie .
jj
Nowicjusz

30 Lip 2008, 09:35

Prawdopodobnie nawalił przełącznik gazu lub sterownik.Wyjmij wtyczkę z centralki(to z tym przełącznikiem i diodami) i sprawdz,czy silnik zaczał pracować na Pb.
Masz prawo zachować milczenie. A wszystko co napiszesz, może zostać zmoderowane
Nie pomagam na PW
MotoAlbercik
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 1110
Miejscowość: Tychy
Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000

Re: Daewoo Nexia Gaz nie chce przejść na benzyne

02 Sie 2008, 21:19

jak pisze kolega wyzej to potwierdzam jest to przełacznik. mój kolega tez tak miał pozdrawiam
wampir1717
Aktywny

Miejscowość: NY

Re: Daewoo Nexia Gaz nie chce przejść na benzyne

04 Sie 2008, 22:33

Dzięki za odpowiedz . Teraz nasunęło się mi drugie pytanie jaki jest koszt tego przełącznika plus montaż .

Niestety to nie był przełącznik tylko w moim samochodzie było zrobione przejście tak żeby samochód jeździł tylko na gazie . A jak już to zostało odłączone to się okazało że trzeba było wymienić pompę paliwa ponieważ ta bardzo słabo podawała paliwo przez co samochodem prawie nie dało się jechać na benzynie . Przy okazji wymiany pompy paliwowej wymieniłem także filtr paliwa bo był w kiepskim stanie . I teraz samochód bez problemu jeździ na benzynie .
jj
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nowa jakość aut poflotowych * Nowa jakość aut poflotowych *
    Zmienia się rynek aut poflotowych i poleasingowych. I są to widoczne zmiany na lepsze. Coraz łatwiej znaleźć wśród takich aut oferty atrakcyjne pod każdym względem. Jeszcze nie tak dawno oferta samochodów pokontraktowych ...
    Wywrotki giganty to największe ciężarówki na świecie Wywrotki giganty to największe ciężarówki na świecie
    Wozidła sztywnoramowe to największe na świecie pojazdy kołowe. Ładowność największych z nich znacznie przekracza 300 t, a wielkość odpowiada dużemu jednorodzinnemu domowi. Zbudowanie tak imponujących rozmiarami pojazdów ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006