Daewoo Nexia Gaz nie chce przejść na benzyne

30 Lip 2008, 10:21

Tak jak napisałem w temacie silnik nie chce przejść na benzyne mam instalacje BRC są trzy opcje ikonka gazu środek i ikonka benzyny .
Więc obojętnie na której pozycji jest przycisk samochód pracuje na gazie .
jj
Nowicjusz

30 Lip 2008, 10:35

Prawdopodobnie nawalił przełącznik gazu lub sterownik.Wyjmij wtyczkę z centralki(to z tym przełącznikiem i diodami) i sprawdz,czy silnik zaczał pracować na Pb.
Masz prawo zachować milczenie. A wszystko co napiszesz, może zostać zmoderowane
Nie pomagam na PW
MotoAlbercik
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 1110
Miejscowość: Tychy
Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000

Re: Daewoo Nexia Gaz nie chce przejść na benzyne

02 Sie 2008, 22:19

jak pisze kolega wyzej to potwierdzam jest to przełacznik. mój kolega tez tak miał pozdrawiam
wampir1717
Aktywny

Miejscowość: NY

Re: Daewoo Nexia Gaz nie chce przejść na benzyne

04 Sie 2008, 23:33

Dzięki za odpowiedz . Teraz nasunęło się mi drugie pytanie jaki jest koszt tego przełącznika plus montaż .

Niestety to nie był przełącznik tylko w moim samochodzie było zrobione przejście tak żeby samochód jeździł tylko na gazie . A jak już to zostało odłączone to się okazało że trzeba było wymienić pompę paliwa ponieważ ta bardzo słabo podawała paliwo przez co samochodem prawie nie dało się jechać na benzynie . Przy okazji wymiany pompy paliwowej wymieniłem także filtr paliwa bo był w kiepskim stanie . I teraz samochód bez problemu jeździ na benzynie .
jj
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Stacja Stacja "Circle K" w Polsce zastąpi nazwę "Statoil"
    Stacje Statoil w Polsce zmienią w najbliższych miesiącach nazwę na Circle K. Zmiana marki rozpocznie się na polskim rynku 11 maja br. i obejmie całą sieć Statoil, która liczy 350 stacji paliw. Obiekt pilotażowy w Opolu ...
    [D] Mondeo mk3 1,8 / Lybra 1,8 / Laguna II 2,0 / Passat B5 2,0 [D] Mondeo mk3 1,8 / Lybra 1,8 / Laguna II 2,0 / Passat B5 2,0
    Podstawowe kryteria zestawienia: - kombi segmentu D - silnik benzynowy o mocy ok. 130KM - manualna skrzynia biegów - modele z okolic 2002 roku Wytypowane modele do zestawienia: - Ford Mondeo mk3 1,8 - 125KM - Lancia ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Rolls Royce
      BMW, DTM na torze Norisring w Niemczech 2012, 3
      Maserati 3200 GT, wyścigi równoległe
      Renault Twizy, przód