Dalco DAL-065 Podświetlenie w stanie czuwania

Dalco DAL-065 Podświetlenie w stanie czuwania

14 Mar 2012, 15:13

Witam, dziś zostałem jak na razie szczęśliwym posiadaczem radia Dalco DAL-065. Wiem, wiem może radio nie za wysokiej klasy ale potrzebowałem czegoś szybko i tanio :P
Problem a raczej pytanie odnosi się do podświetlenia przycisków i wyświetlania zegara w czasie czuwania (tzn. radio niby wyłączone, ale świeci dalej białe podświetlenie).
Chciałem zapytać czy jest duży pobór mocy wtedy, i czy jest jakaś możliwość na wyłączenie tego stanu podświetlenia.
Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam.
Peex
Obserwowany

Prawo jazdy od: 22 02 1993
Auto: Fiat Punto

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Czy obwodnice miast powinny być płatne? Czy obwodnice miast powinny być płatne?
    Czy płacenie za obwodnicę stawia pod znakiem zapytania sens jej istnienia? Przecież obwodnica ma za zadanie odciążenia centrum miasta. W przypadku jak będzie płatna to czy kierowcy nie wybiorą jednak przejazdu przez centrum.
    Po zimie warto sprawdzić stan techniczny swojego auta Po zimie warto sprawdzić stan techniczny swojego auta
    Po zimie warto sprawdzić stan techniczny swojego auta i przygotować je do cieplejszych warunków. Chociaż w tym roku zima była łagodna, to jednak nasz samochód przez kilka miesięcy był narażony na działanie mrozu oraz substancji ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006