Dalco DAL-065 Podświetlenie w stanie czuwania

Dalco DAL-065 Podświetlenie w stanie czuwania

14 Mar 2012, 15:13

Witam, dziś zostałem jak na razie szczęśliwym posiadaczem radia Dalco DAL-065. Wiem, wiem może radio nie za wysokiej klasy ale potrzebowałem czegoś szybko i tanio :P
Problem a raczej pytanie odnosi się do podświetlenia przycisków i wyświetlania zegara w czasie czuwania (tzn. radio niby wyłączone, ale świeci dalej białe podświetlenie).
Chciałem zapytać czy jest duży pobór mocy wtedy, i czy jest jakaś możliwość na wyłączenie tego stanu podświetlenia.
Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam.
Peex
Obserwowany

Prawo jazdy od: 22 02 1993
Auto: Fiat Punto

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Wiosenne pylenie to zmora nie tylko dla alergików Wiosenne pylenie to zmora nie tylko dla alergików
    Pyłki są zmorą nie tylko alergików, ale także kierowców bez względu na to, czy są na nie uczuleni czy nie. Dlaczego? Pyłki osadzające się na szybach samochodu potrafią ograniczać pole widzenia, a jazda w takich ...
    Skoda z silnikiem umieszczonym z tyłu - 25lat od zakończenia produkcji Skoda z silnikiem umieszczonym z tyłu - 25lat od zakończenia produkcji
    W sierpniu 1990 roku linię montażową zakładu w Kvasinach opuściła ostatnia seryjna ŠKODA z silnikiem umieszczonym z tyłu. Był to egzemplarz modelu Rapid (Š747) – stanowiącego atrakcyjną odmianę coupe niezwykle ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Jaguar s-type, wnętrze, drewno, deska rozdzielcza
      Trial Lędziny 2014 czerwiec
      Mazda MX-5 Spring Edition 2011, 1
      Seat Alhambra