Dalej na światłach.

21 Paź 2008, 14:57

Przez to, że niektórzy nie włączaja świateł miałbym kilka kolizji, które zostałyby określone jako moja wina. Podjezdżam do skrzyzowania patrze nic nie widze jade. Problem polega na tym, że wystarczy desz za dnia lub nachylenie słońca + biały lub szary kolor samochodu i nie widizimy go od razu i wiezdżamy na skrzyzowanie ku wielkkiemu zdziwieniu tamtego kierowcy. Jestem za jazdą na światłach. Spalanie paliwa nie równa się z blacharka ani mandatem.
graba
Nowicjusz
 
Posty: 2
0

21 Paź 2008, 18:29

popieram cie w calosci :roll:

najgorzej jest za miastem dluuga droga przez las nisko slonce itd jedzie czlowiek pod swiatlo i guzik widzi tzn zobaczy samochod ale nie tak szybko jak ten z wlaczonymi swiatlami
liczy sie prawda, a nie plotki i stereotypy
Manfred
Aktywny
 
Posty: 391
0

21 Paź 2008, 20:16

Takich tematów jest tu już z dziesięć. Zaraz zlecą się tu wszyscy zwolennicy i przeciwnicy jazdy na światłach, i zrobi się kolejny kocioł z którego zamiast smakowitej strawy wydobywa się szambo...
Smerda_Jajeczny
Początkujący
Awatar użytkownika
 
Posty: 164
Miejscowość: \/\//\\/\//\
0

21 Paź 2008, 21:14

Temat zamykam!

Tu można kontynuować temat czy-zgasimy-swiatla-w-naszych-autach-vt9958.htm
Pozdrawiam,
Artek
ArteK
Forum Samochodowe
 
Posty: 5289
Zdjęcia: 11483
Miejscowość: Warszawa
Prawo jazdy: 12 12 1996
Przebieg/rok: 15tys. km
Auto: Toyota Auris TS Hybrid, Yaris
Silnik: 1.8 Hybrid, 1.3 VVTi
Paliwo: Hybryda
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2016
0
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Nowe systemy bezpieczeństwa od Volvo
    W pełni zautomatyzowana jazda w korku, ograniczenie kolizji na skrzyżowaniach oraz redukcja do zera kolizji z udziałem zwierząt – to najnowsze projekty w dziedzinie bezpieczeństwa, nad którymi pracuje Volvo. ...