Data produkcji a data rejestracji

Data produkcji a data rejestracji

14 Maj 2016, 08:15

Cześć, kilka dni temu kupiłem samochód. Zastanawia mnie jedna rzecz. Samochód jest z 1997 roku, w polu 'B' dowodu rejestracyjnego, pierwsza datę rejestracji ma 05.2015, a w adnotacjach pierwsza datę rejestracji w kraju 07.2015.
Ktoś ma pomysł jak to się mogło stać?
sotk
Nowicjusz

Miejscowość: Lublin

Re: Data produkcji a data rejestracji

14 Maj 2016, 18:32

sotk napisał(a):Ktoś ma pomysł jak to się mogło stać?
Dla mnie to totalny błąd WK przy wymianie DR pojazdu.Miałem tez taki przypadek.Samochód z salonu,rp2002 a data pier.rej.wlaśnie w pozycji"B"2012...Stało to się właśnie po wymianie DR/brak miejsc w DR na potwierdzenie wykonania badania tech./... :!: :!:
Co bys nie robił,jak byś nie robił i tak piekło i tak piekło.
Nie odpowiadam na PW.
Migi60
Forumowicz VIP

Miejscowość: Polska
Prawo jazdy od: 10 07 1979
Auto: VW JETTA
Silnik: 50KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Felgi samochodowe - rozstaw i ilość śrub Felgi samochodowe - rozstaw i ilość śrub
    Przedstawiamy dwa parametry montażowe felg samochodowych (średnicę śrub i ich ilość) zarówno stalowych jak i aluminiowych. Są one na tyle ważne, że oba te parametry muszą być dokładnie takie same jak zalecił producent ...
    Przyciemniane szyby w samochodzie - przepisy i normy, a komfort Przyciemniane szyby w samochodzie - przepisy i normy, a komfort
    Kierowcy często poszukują rozwiązań, które zwiększą komfort użytkowania samochodu. Na rynku dostępny jest szeroki wachlarz możliwości, pozwalających na modyfikację samochodu. Jedną z możliwości, po którą sięgają ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili