Deawoo Polonez 1.6 GSi caro plus

05 Lip 2011, 21:01

Witam serdecznie , proszę o pomoc nie działa mi wycieraczka tylnia od początku jak kupiłem samochód od rodziny to nie działało spryskiwacze tylnie działają mam dwu stopniowy włącznik i na nic jakiś aluminiowy radiator z elektroniką jak sprawdzić na krótko czy działają ewentualnie to co siadło bym wymienił prosze o opis które kabelki połączyć żeby było na krótko i o opis zasady działania tej wycieraczek z góry serdecznie pozdrawiam
mirek629
Nowicjusz
 
Posty: 26
Miejscowość: Płońsk

06 Lip 2011, 15:39

Pomoże mi ktoś :( proszę
mirek629
Nowicjusz
 
Posty: 26
Miejscowość: Płońsk

07 Lip 2011, 17:11

Proponuję zacząć od sprawdzenia bezpiecznika ( nie pamiętam, czy spryskiwacz i wycieraczka są na tym samym ). Jak bezpiecznik będzie ok, to odłącz wtyczkę od silniczka i sprawdz miernikiem, czy na jednym z przewodów jest napięcie po włączeniu stacyjki. Jak nie będzie, to sprawdz, czy przy klapie nie są czasem ułamane przewody - to dość częsta przyczyna.
Odpuść dzisiaj, nie spiesz się na cmentarz i nie zabieraj tam innych...
MotoAlbercik
Moderator
Awatar użytkownika
 
Posty: 20285
Zdjęcia: 1212
Miejscowość: Tychy
Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000

09 Lip 2011, 13:06

problem rozwiązany przerwany przewód masy był .A prosze o pomoc odnośnie centralnego zamka centralny-zamek-w-polonezie-caro-vt47661.htm
mirek629
Nowicjusz
 
Posty: 26
Miejscowość: Płońsk
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Skręcanie w lewo drożej Nas kosztuje od skrętu w prawo!
    Kierowcy próbują wszystkich sposobów, aby oszczędzić na paliwie. Okazuje się, że stanie na lewym pasie w oczekiwaniu na skręt w lewo z wrzuconym jałowym biegiem jest nie tylko marnowaniem czasu, ale i pieniędzy. Unikając ...
    Mazda 2 1,5 SKYACTIVE-G o mocy 90 KM
    Samochód Mazda 2 wyposażony jest w silnik benzynowy czterocylindrowy o pojemności 1,5 który generuje 90 KM, a to pozwala na osiągnięcie pierwszej "setki" w czasie 9,4 sekundy. Średnie spalanie wg producenta ...