DEH-4000UB + Wzmacniacz Problem.

DEH-4000UB + Wzmacniacz Problem.

20 Lut 2010, 14:20

Witam mam radio Pioneer DEH-4000UB podłączony pod wzmacniacz i jest dźwięk ale cichy ? co może być tym spowodowane ? Wzmacniacz jest podłączony poprawnie tak samo jak radio.

Masa jest OK.

Proszę o Pomoc !!!!
rafuli92
Nowicjusz

Miejscowość: Szwecja

Re: DEH-4000UB + Wzmacniacz Problem.

21 Lut 2010, 10:25

rafuli92 napisał(a):Witam mam radio Pioneer DEH-4000UB podłączony pod wzmacniacz i jest dźwięk ale cichy ? co może być tym spowodowane ? Wzmacniacz jest podłączony poprawnie tak samo jak radio.

Masa jest OK.

Proszę o Pomoc !!!!

Nie wiem co to za model radia ale niektore pionery mialy wlaczanie subufera (moze to w sonytrudno zapamietac wszystko) Ale do rzeczy Sprobuj podlaczyc wyjscie z glosnika na chincz (tylko przycisz radio bo glosnik "rozwali")i zobaczusz czy wzmacniacz dziala
elektron1234

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

10 faktów na temat programu ogniw paliwowych Hyundaia 10 faktów na temat programu ogniw paliwowych Hyundaia
    Do końca 2015 roku na europejskich drogach pojawi się 250 egzemplarzy modelu Hyundai ix35 Fuel Cell napędzanego ogniwami paliwowymi. Do końca 2015 roku do europejskich klientów trafi 250 egzemplarzy modelu Hyundai ...
    Konstrukcja nowego Lexusa LS - lekkie i mocniejsze materiały Konstrukcja nowego Lexusa LS - lekkie i mocniejsze materiały
    Nowy Lexus LS 500 – piąta generacja flagowej limuzyny japońskiej marki premium – został zbudowany w oparciu o nowatorską platformę, zapewniającą lepsze osiągi i większe bezpieczeństwo, uwzględniającą również ...

•  
    • Warto przeczytać
    • 35
      Nissan Navara EnGuard Concept pick-up z dronem i monitorem
      Targi AutoSalon, bass i tuning
      Trial Lędziny 2014 czerwiec