DEH-4000UB + Wzmacniacz Problem.

DEH-4000UB + Wzmacniacz Problem.

20 Lut 2010, 15:20

Witam mam radio Pioneer DEH-4000UB podłączony pod wzmacniacz i jest dźwięk ale cichy ? co może być tym spowodowane ? Wzmacniacz jest podłączony poprawnie tak samo jak radio.

Masa jest OK.

Proszę o Pomoc !!!!
rafuli92
Nowicjusz

Miejscowość: Szwecja

Re: DEH-4000UB + Wzmacniacz Problem.

21 Lut 2010, 11:25

rafuli92 napisał(a):Witam mam radio Pioneer DEH-4000UB podłączony pod wzmacniacz i jest dźwięk ale cichy ? co może być tym spowodowane ? Wzmacniacz jest podłączony poprawnie tak samo jak radio.

Masa jest OK.

Proszę o Pomoc !!!!

Nie wiem co to za model radia ale niektore pionery mialy wlaczanie subufera (moze to w sonytrudno zapamietac wszystko) Ale do rzeczy Sprobuj podlaczyc wyjscie z glosnika na chincz (tylko przycisz radio bo glosnik "rozwali")i zobaczusz czy wzmacniacz dziala
elektron1234

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Volvo V90 Cross Country w zimie Volvo V90 Cross Country w zimie
    Volvo V90 Cross Country powstał, by stawić czoło trudnym warunkom drogowym i pokonywać oblodzone i zaśnieżone szosy. Do tego miał być duży i komfortowy. Trzeba przyznać, że udał im się ten zabieg! Sami Szwedzi przyznają, ...
    Volkswagen Atlas - 7-miejscowy SUV Volkswagen Atlas - 7-miejscowy SUV
    Światowa premiera Volkswagena Atlasa w Kalifornii. Nowy 7-miejscowy SUV przeznaczony na rynek Stanów Zjednoczonych został 27 października późnym wieczorem zaprezentowany na molo w Santa Monica, gdzie kończy ...

•  
    • Warto przeczytać
    • motostolik
      Men's Day 2010
      Alfa Romeo 2uettottanta Concept
      Kropek drift, Wrak Race