DEH-4000UB + Wzmacniacz Problem.

DEH-4000UB + Wzmacniacz Problem.

20 Lut 2010, 14:20

Witam mam radio Pioneer DEH-4000UB podłączony pod wzmacniacz i jest dźwięk ale cichy ? co może być tym spowodowane ? Wzmacniacz jest podłączony poprawnie tak samo jak radio.

Masa jest OK.

Proszę o Pomoc !!!!
rafuli92
Nowicjusz

Miejscowość: Szwecja

Re: DEH-4000UB + Wzmacniacz Problem.

21 Lut 2010, 10:25

rafuli92 napisał(a):Witam mam radio Pioneer DEH-4000UB podłączony pod wzmacniacz i jest dźwięk ale cichy ? co może być tym spowodowane ? Wzmacniacz jest podłączony poprawnie tak samo jak radio.

Masa jest OK.

Proszę o Pomoc !!!!

Nie wiem co to za model radia ale niektore pionery mialy wlaczanie subufera (moze to w sonytrudno zapamietac wszystko) Ale do rzeczy Sprobuj podlaczyc wyjscie z glosnika na chincz (tylko przycisz radio bo glosnik "rozwali")i zobaczusz czy wzmacniacz dziala
elektron1234

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Volkswagen Tiguan GTE Active Concept Volkswagen Tiguan GTE Active Concept
    Stany Zjednoczone są największym rynkiem SUV-ów na świecie. Auta te, odznaczające się wszechstronnym zastosowaniem, bardzo dobrze pasują do amerykańskiego stylu życia. Podczas North American International Auto Show ...
    Wartość rezydualna, czyli co zrobić, żeby jak najmniej stracić Wartość rezydualna, czyli co zrobić, żeby jak najmniej stracić
    Samochody tracą na wartości najbardziej w ciągu pierwszych trzech lat eksploatacji. Po tym okresie cena auta spada nawet do 40 proc. jego wartości początkowej. Jeśli jest to intensywnie eksploatowany samochód firmowy, który ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili