Demontaż wewnętrznej atrapy drzwi ford focus

Demontaż wewnętrznej atrapy drzwi ford focus

28 Maj 2011, 13:26

Witam, mam problem z elektrycznymi oknami w moim focusie. Przy otwieraniu i zamykaniu okna szyba wpada w wibracje i coś tam trze. Poradzono mi abym przesmarował prowadnice, ale nie bardzo wiem jak zdemontować wewnętrzną atrapę drzwi. Podrzuci ktoś jakiś schemacik (gdzie śruby od czego zacząć itp.). Nie chcę na siłę targać. Z góry dzięki. Acha Ford Focus 2005 r. 1.6 tdci, kombi.
eyeless
Nowicjusz

Miejscowość: MIKOŁÓW

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Odśnieżarka? Zachowaj bezpieczny odstęp! Odśnieżarka? Zachowaj bezpieczny odstęp!
    Niskie temperatury i opady śniegu powodują, że na ulicach często pojawiają się odśnieżarki i posypywarki. Chociaż nie są pojazdami uprzywilejowanymi, zachowanie pewnych środków ostrożności przez innych uczestników ...
    Poskramiacz śniegu z 1934 roku - Skoda Popular Poskramiacz śniegu z 1934 roku - Skoda Popular
    Czeska marka rozwijała przemyślane i skuteczne sposoby na radzenie sobie z dużym śniegiem i trudnym zimowymi warunkami już ponad osiemdziesiąt lat temu. Znany model POPULAR dokonał podczas zim lat 30 wielu spektakularnych ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili