Deszcz, śnieg, grad

Deszcz, śnieg, grad

15 Kwi 2008, 21:36

Tak mówili w TV i czytałem na onet.pl, kurde a nie mam gdzie schować aut;/
Requiem for a Dream.
Piter
Stały forumowicz

Zdjęcia: 239
Miejscowość: Kłodzko
Prawo jazdy od: 15 03 2007
Auto: Audi A6 C5
Silnik: 1.9 TDI 131KM
Paliwo: Diesel
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2001

Re: Deszcz, śnieg, grad

16 Kwi 2008, 22:33

Co do deszczu jak najbardziej....dzisiaj cały dzień padało. I miałem nawet nie miłą przygodę. Mi nic się nie stało, ale facet wjechał do rowu. Ostry łuk w lewo, drogi nie widać bo wiadukt jest (na górze pociągi jeżdżą :) ) a za jakieś 100m skrzyżowanie gdzie można skręcić w lewo, ale żeby to zrobić trza często czekać gdyż jadą z naprzeciwka. No i ja dojechałem do tego co stał, patrzę w lusterka i tu nagle..............jedzie zielone Toledo bokiem..chwila moment i wylądował w rowie...uff ale miałem pietra..
GDYBY PRZEDNI NAPĘD BYŁ LEPSZY TO CHODZILIBYŚMY NA RĘKACH :)
Bryann
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Miejscowość: Jawor
Auto: Nie mam
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Zimowa EkoJazda Zimowa EkoJazda
    Jak jeździć ekologicznie i ekonomicznie zimą? Zasady są te same o każdej porze roku, ale w trudnych warunkach pogodowych, niskich temperaturach mają jeszcze większy wpływ na bezpieczeństwo wszystkich uczestników ruchu ...
    Mitsubishi Fuso, czyli drzewo wschodzącego słońca Mitsubishi Fuso, czyli drzewo wschodzącego słońca
    Na zaproszenie Mercedes-Benz Polska gościliśmy w Japonii. Głównym celem wyjazdu tam, oprócz odwiedzenia wystawy samochodów Tokyo Motor Show, była prezentacja firmy Mitsubishi Fuso Bus and Truck Corporation ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006