Dlaczego po wymianie poduszki pod skrzynią strasznie drży na

Dlaczego po wymianie poduszki pod skrzynią strasznie drży na

17 Gru 2011, 19:01

Kolega ma astrę f, 1.6 8V rok `97. po wymianie poduszki pod skrzynią strasznie drży na wolnych obrotach. lekkie dodanie gazu i problem znika. mechanik mówi że auto ma swoje lata, ale dziwny zbieg okoliczności, że akurat po wymianie powstał problem. wymieniana była tylko jedna poduszka.

Pozdrawiam :wink:
Per aspera ad astra
Tiguan
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Miejscowość: Pruszków

Re: Dlaczego po wymianie poduszki pod skrzynią strasznie drż

17 Gru 2011, 20:57

czasami jak silnik nierówno pracuje to przy wymianie zużytej poduszki silnik jest bardziej usztywniony i na nowej i drgania przechodzą na nadwozie na wszelki wypadek jak jest tam jakaś regulacja to niech spróbuje ją wyregulować
Janusz00
Początkujący

Prawo jazdy od: 10 03 2000
Auto: peugeot 306

Re: Dlaczego po wymianie poduszki pod skrzynią strasznie drż

06 Sty 2012, 21:30

W moim aucie wymieniłem dwie poduszki pod silnikiem . Drżenia były mniejsze ale były. Regulacje tychże poduszek też nic nie pomogły . Pomogło wtedy kiedy dałem do sprawdzenia końcówki wtrysków . Na cztery sztAż p[rzyjemnie posiedzieć w aucie.uki trzy były wyjarane . Kupiłem nowe końcówki zamontowałem i problem znikł .
kiniu1
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 01 01 2001
Auto: kia sportage
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Zimowa EkoJazda Zimowa EkoJazda
    Jak jeździć ekologicznie i ekonomicznie zimą? Zasady są te same o każdej porze roku, ale w trudnych warunkach pogodowych, niskich temperaturach mają jeszcze większy wpływ na bezpieczeństwo wszystkich uczestników ruchu ...
    Co wpływa na wygląd zewnętrzny samochodu? Co wpływa na wygląd zewnętrzny samochodu?
    Stylistykę samochodu kreują nie tylko względy estetyczne, ale i cała długa lista czynników wpływających na nasz portfel i bezpieczeństwo. Popularność samochodu w bardzo dużej mierze zależy od jego wyglądu. Stylistyka ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006