Do miasta dla kierowcy z bólami kręgosłupa 20-25tyś.

Do miasta dla kierowcy z bólami kręgosłupa 20-25tyś.

18 Kwi 2016, 16:33

Witam. Jestem z Krakowa. Szukam auta do miasta. Do 20-25tys. Glownie chodzi mi zeby nie byl ani za duzy ani za maly i wygodny bo mam problemy z kregoslupem (dyskopatia ledzwiowa) i przez to musze wymienic aktualny samochod (Ford Puma). Co byscie poradzili? Mysle o Renault Megane i Mazda 3. Chodzi mi zeby byl zwrotny, niewiele palil ale mial miekkie zawieszenie. Dziekuje za pomoc.
Lag
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 04 04 2005
Auto: Ford Puma
Silnik: 1.7
Paliwo: Benzyna
Rok produkcji: 1997

Re: Do miasta dla kierowcy z bolami kregoslupa 20-25tys

18 Kwi 2016, 17:12

C5 II z hydroactiv, będziesz jechał jak w domu na wygodnym fotelu. Ale cholera wielka jest
konoo
Początkujący

Prawo jazdy od: 01 01 1981
Auto: golf 4
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Najważniejsze fakty o wodorze i samochodach na ogniwa paliwowe Najważniejsze fakty o wodorze i samochodach na ogniwa paliwowe
    Na świecie coraz więcej mówi się o wodorowych ogniwach paliwowych. Jest też dostępnych już kilka modeli samochodów które są nimi zasilane. Wodór jest pierwiastkiem powszechnie występującym w przyrodzie, ...
    Tuningowany Lexus LC 500 na SEMA Show w Las Vegas Tuningowany Lexus LC 500 na SEMA Show w Las Vegas
    Wyścigowa wersja Lexusa LC 500 powstała na bazie prototypu. Auto zadebiutowało wczoraj na targach Specialty Equipment Market Association w Las Vegas. Ma nadwozie o zoptymalizowanej aerodynamice, sportowe zawieszenie, hamulce, ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Honda Civic by mishamykhaylov rozmazania
      Nissan 200SX, drift, 5
      Berlin Mercedes-Benz & Friend 125-lecie
      BMW X5 E53 wymiana przełącznika wycieraczek, 3