Do właścicieli warszatów

Do właścicieli warszatów

18 Kwi 2014, 08:20

Jestem właścicielem małego warsztatu samochodowego, interesuje mnie to, w jaki sposób inni właściciele przypominają swoim klientom np. o wymianie opon z zimowych na letnie, przeglądzie...ja od kilku miesięcy stawiam "na nowość" mianowicie SMS, moim zdaniem "zdaje egzamin", telefony nie zawsze (i często niechętnie) były odbierane przez moich klientów, a SMS - y owszem (nie przepłacam).
ennitora
Obserwowany

Auto: Nie mam

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Ekstremalny terenowy ratowniczy pick-up Ekstremalny terenowy ratowniczy pick-up
    Stworzona na bazie Nissana Navara Tekna z podwójną kabiną - aktualnym Międzynarodowym Pick-upie Roku - koncepcyjna Navara EnGuard charakteryzuje się wieloma specjalnie zaprojektowanymi rozwiązaniami konstrukcyjnymi ...
    Nowe systemy miejskie we Włoszech wdrożone przez Kapsch Nowe systemy miejskie we Włoszech wdrożone przez Kapsch
    Firma Kapsch TrafficCom, specjalizująca się w innowacyjnych rozwiązaniach z zakresu telematyki transportu, wygrała kolejne trzy przetargi na przygotowanie oraz wdrożenie inteligentnych systemów zarządzania ruchem miejskim ...

•  
    • Warto przeczytać
    • 4
      Quad, ATV Polska
      Opel Astra SportsTourer z tyłu
      VERVA Street Racing 2010