Dobór odpowiedniego samochodu...

Dobór odpowiedniego samochodu...

22 Sty 2012, 17:58

witam, odrazu napisze ze nie znalazlem lepszego dzialu dla takiego tematu wiec pisze tutaj.
na wstepie powiem ze mam problemy z plecami , pol roku temu uszkodzilem kregoslup i poszly 2 dyski, i teraz mam problemy z siedzeniem w niektorych samochodach , chcialem kupic wiekszy bezpieczny ale w samochodach typu audi b5 , mb w124 czy beta 5 siedzenia sa niziutko i bardziej sie lezy niz siedzi , i teraz tak mysle zeby kupic cos mniejszego z siedzeniem polozonym wyzej , w seacie toledo siedzialo mi sie w miare wygodnie i wysoko i nie mialem problemow z wcisnieciem sprzegla , dodam ze dysk uwieral mi na nerw odp. za lewa noge i dlatego jeszcze wolalbym zeby sprzeglo chodzilo bardziej swobodnie , moze lepsze zwykle na linke niz hydrauliczne ? prosze o jakies opinie samochodow z rocznikow 90-99 i do 10ooo pln
Koga94
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 01 01 2012

Re: Dobór odpowiedniego samochodu...

22 Sty 2012, 21:06

Ciężko stwierdzić, gdzie będziesz czuł się dobrze. Ja tylko podpowiem, że w samochodach, które skreśliłeś "bo się w nich leży" jest możliwość regulacji fotela. Oparcie można ustawić bardziej na siedząco, fotel przysunąć, albo też podwyższyć.
Dishman
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

22 Sty 2012, 21:16

A przy autku z automatem problem z wciskaniem sprzęgła nie występuje :wink:
nie wiem, nie znam się, nie orientuję się, zarobiony jestem... ;)
BRODATY
Moderator
Awatar użytkownika

Miejscowość: Muhlhausen ;)
Auto: Nissan Terrano II
Silnik: 2.4 KA24E 124KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1995

22 Sty 2012, 21:28

regulacja fotela wszystkiego nie zalatwie , w toledo czulem sie jakbym po prostu siedzial plecy prosto kolana pod katem 100 stopni ,a w b5 to fotel ustawie tak zeby plecy byly pionowo ale nogi to pow 130stopni beda i juz czuje duzy dyskomfort
Koga94
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 01 01 2012
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu
    Niestety koszty ubezpieczenia samochodu wciąż rosną. Zindywidualizowany sposób liczenia składki oraz zwiększające się sumy wypłaconych odszkodowań dają się we znaki właścicielom samochodów, nawet tym bezszkodowym. ...
    Co to jest Defensive Driving? Co to jest Defensive Driving?
    Amerykanin Chris Imhoff z National Safety Council jako pierwszy sformułował reguły "Defensive Driving" (DD), czyli jazdy defensywnej. Pierwszy kurs DD zorganizowano w USA w 1964 roku. Od 50 lat w krajach anglosaskich oraz ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006