Dobra, zaawansowana myjnia w Warszawie

dobra, zaawansowana myjnia w Warszawie

19 Lis 2010, 11:33

hej !

szukam dobrej (bardzo dobrej? :) ) myjni, co przy okazji porządnie przygotują samochód do zimy (ponoć takie woskowanie a potem jakieś politury itp sporo dają ? )

kiedyś jeździłem na robowash (al.krakowska), ale po jednym myciu miałem mocno zmatowiony lakier na drzwiach (10x10cm - podejrzewam że u nich, bo kto normalny tarłby jakąś drucianą tarką tak mocno lakier...???) i się w ogóle zraziłem, teraz jeżdżę na bezdotykowe, ale wiadomo, one tak dokładnie nie umyją samochodu.

co polecacie? czy warto raz na jakiś czas wydać ~100pln na porządne umycie i woskowanie ?
razor
Początkujący

Miejscowość: z nienacka

Re: dobra, zaawansowana myjnia w Warszawie

19 Lis 2010, 22:35

Ja korzystam głównie z usług wg. mnie bardzo dobrej myjni przy Śródziemnomorskiej, praktycznie zaraz jak zjedziesz z Sobieskiego ;) Trochę te ich zabiegi trwają i zawsze stówkę biedniejszy wychodzę, ale samochodzik pierwsza klasa ;)
"Nie wiem co się tak uparłeś na to V6 skoro byle Opel, czy Ford to ma..."
Kierunkowskaz
Zaawansowany

Miejscowość: Warszawa (WI)

27 Gru 2010, 15:40

A jaką myjnie preferujesz? Automatyczną? Ręczną? Czy myjkę typu karcher?

Osobiście polecam tą ostatnią, nikt Ci tak nie umyje auta jak zrobisz to sobie sam. Automatyczna niszczy lakier, a ręczna jest dosyć droga, jeżeli lubi się mieć czyste auto i myć je raz w tygodniu...
Autko! Autko! Autko!
mariano99
Początkujący

Miejscowość: Warszawa

25 Mar 2011, 12:22

myjnie typu karcher to znam i korzystam :)
ale raz na jakiś czas przydałoby się porządnie umyć,zabezpieczyć (jakieś politury/woski?) samochód :)
razor
Początkujący

28 Mar 2011, 15:52

Teraz to fajne są myjnie parowe, rzeczywiście chyba najlepiej myją i nie niszczą lakieru. Byłem w sobotę w takiej jednej myjni na "komplecik". Z zewnątrz urządzeniem parowym zrobili ładnie, ale w środku porażka. Nieodkładnie i jeszcze jakieś smugi po specyfiku zostały. Sam sobie potem wyczyściłem lepiej. Więc nie polecam : )
Autko! Autko! Autko!
mariano99
Początkujący

Miejscowość: Warszawa

28 Mar 2011, 22:19

taa...też byłem ostatnio dla testu na parowej i też niestety potem po całkowitym wyschnięciu jakieś tam smugi/ślady zostały :/
karcher najlepszy :)
razor
Początkujący

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Zimowe porządki w samochodzie Zimowe porządki w samochodzie
    Pierwsze opady śniegu, oblodzone ulice i chodniki oraz mroźne temperatury powinny być wyraźnym sygnałem dla kierowców, żeby przygotować samochód do zimy. Wymiana opon, sprawdzenie układu hamulcowego czy zaopatrzenie ...
    Warsaw Moto Show 2015 Warsaw Moto Show 2015
    Po oficjalnym otwarciu targów przez organizatorów, odbyła się konferencja prasowa Arrinery, a następnie konferencje i warsztaty. Wieczorem podczas uroczystej gali miał miejsce finał siódmej edycji plebiscytu "Złotej Kierownicy". ...

• Re: dobra, zaawansowana myjnia w Warszawie

04 Mar 2012, 17:09

Zdecydowanie nie polecam myjnie Ehrle (myjnia bezdotykowa) na ul. Drucianej 10 (róg Płochocińskiej i Modlińskiej). Właściciel tej myjni to jakiś narwany czubek. Biega po stanowiskach i anuluje wpłaty klientów, sam naciska stop i twoje pieniądze przepadają jak próbujesz umyć nie po jego myśli (czyli jak najdrożej) i cisnąć non-stop najmniej korzystne programy. Nie można nawet przez 30 sekund zapoznać się z regulaminem jak rzuciłem okiem natychmiast był przy mnie i z pyskiem że klienci czekają żebym spier....jednocześnie ukradł mi 5 zł. Totalny świr OTRZEGAM!
    wionio
    Obserwowany

Prawo jazdy od: 05 06 2001
    Auto: Maluch

20 Lut 2016, 16:00

Co do myjni przy ul.Drucianej tj.róg Modlińskiej i Płochocińskiej, właściciel tej myjni to kompletne zero.Zachowuje się tak jakby ten cały teren jak sięgnąć okiem był jego,a on był królem,klienci to jego pazie i giermkowie.Jest bezczelny i wulgarny.Do tego znęca się nad 70-letnim dziadkiem,który na nieszczęście mieszka obok tej nędznej myjni,ubliża bezbronnemu starszemu człowiekowi,chyba ma żal że człowiek jeszcze żyje i jest jego jedynym sąsiadem.
    Tym powinien zainteresować się już dawno prokurator!Ale dziadek jest zastraszony przez tego "króla" z Drucianej!
    ZERO!!!! :no:
    pawelcoolx
    Nowicjusz

Auto: Nissan

• Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006