Dobry blacharz z Lublina lub okolic

dobry blacharz z Lublina lub okolic

25 Lip 2013, 13:48

Jak w temacie - poszukiwany dobry blacharz z Lublina lub okolic. Jeśli możecie kogoś polecić będę wdzięczny. Pozdrawiam
kacper92
Nowicjusz

Auto: chrysler le baron
Silnik: 3.0
Typ: Kabriolet
Skrzynia biegów: Automatyczna

Re: dobry blacharz z Lublina lub okolic

21 Mar 2016, 17:05

Najczęściej oddaje swoje auto do naprawy do serwisu samochodowego przy ulicy Energetyków. Mają tam nie tylko specjalistyczny sprzęt diagnostyczny ale przede wszystkich profesjonalnych mechaników. Jeszcze nigdy nie miałem zastrzeżeń do usługi więc polecam.
lucas33
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 04 03 1988
Przebieg/rok: >50tys. km
Auto: leon
Silnik: 2.0 benzyna
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2010

Re: dobry blacharz z Lublina lub okolic

19 Maj 2016, 10:48

W Lublinie usługi świadczy wiele serwisów samochodowych a jakość ich usług jest różna. Ja bardzo dobre opinie słyszałem ostatnio o serwisie, który zlokalizowany jest przy ulicy Energetyków. Może tam spróbuj! - chodzi o AMG WROTKÓW
magdaduda
Nowicjusz

Auto: audi A7
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Arrinera Hussarya - fakty i mity Arrinera Hussarya - fakty i mity
    Pierwszy polski supersamochód, Arrinera Hussarya, dumnie nosi nazwę nawiązującą do bohaterskich momentów naszej historii. Jednocześnie budzi wiele kontrowersji i wzbudza rozpalone dyskusje na internetowych forach. ...
    Jak producenci zarabiają na częściach Jak producenci zarabiają na częściach
    Bezawaryjność? To dla producenta bankructwo. Dlatego producenci robią wszystko, żeby części, które psują się często lub są konieczne do wymiany po danym przebiegu, połączyć z częsciami drogimi, któe psują się rzadko albo ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Chevrolet Malibu
      Rage-Race 2010
      VERVA Street Racing 2010
      Mercedes S-Class Cabriolet, wnętrze