Dobry gazownik w Poznaniu?

26 Paź 2015, 20:37

Witam.
Może tutaj ktoś poleci dobry warsztat montujący instalację lpg w Poznaniu?!
Pzdr.
scania80
Początkujący
 
Posty: 58
Auto: Nie mam

27 Paź 2015, 09:44

W poznaniu mam szwagra, on gazował Audi u PELICANA na ul. Jackowskiego 22. Założyli mu brc sq 32 i chwali to do dziś. Możesz tam podjechać. Pozdro:)
Pyreks
Początkujący
 
Posty: 132
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: Fiat Punto
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback

27 Paź 2015, 20:31

Pelicana to dobry wybór - potwierdzam, dodatkowo żebyś nie mówił że nikt nie dał Ci wyboru z polecanych zakładów jest jeszcze Rodan na Tymienieckiego i p. Rajzner na Czarnkowskiej 7. Sprawdź sobie jak to tam również wygląda, dobierz odpowiednią instalację i jazda.
lotek33
Aktywny
 
Posty: 283
Zdjęcia: 3
Auto: vw golf 3
Silnik: 1.6
Paliwo: Benzyna + LPG

28 Paź 2015, 20:38

lotek33 napisał(a):p. Rajzner na Czarnkowskiej 7.

Instal Auto Gaz?
A o Pitec-u ktoś coś słyszał?
scania80
Początkujący
 
Posty: 58
Auto: Nie mam

04 Lis 2015, 12:01

Witaj, tak na Czarnkowskiej to Instal Auto Gaz. Brat tam gazował swoją Octavię II 1.6 102 KM (zakładał podajże instalacje BRC SQ 24). Jak na razie nie narzekał, a jeździ już chyba ze 3 lata
lotek33
Aktywny
 
Posty: 283
Zdjęcia: 3
Auto: vw golf 3
Silnik: 1.6
Paliwo: Benzyna + LPG
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Hennessey Venom GT - najszybszy samochód świata
    Najszybszy samochód świata Hennessey Venom GT osiągnął prędkość 435.31 km/h (270.49 mil/godzinę) 14 lutego tym samym ustanawiając światowy rekord prędkości dla 2-miejscowego samochodu sportowego. Test podczas którego ...
    Obłożona szlachetnym drewnem kierownica
    Drewniane kierownice są elementem często spotykanym w najdroższych autach klasy premium. Wykonuje się je zwykle metodą podobną do stosowanej przy produkcji uchwytów parasoli – przez gięcie podłużnych kawałków drewna w odpowiednio ...