Dobry i tani lakiernik ze Śląska najlepiej Gliwice/Zabrze

dobry i tani lakiernik ze Śląska najlepiej Gliwice/Zabrze

01 Mar 2013, 23:53

Witam poszukuję dobrego lakiernika na terenie Śląska, najlepiej okolice Gliwic bądź Zabrza.
Proszę o namiary i opinie. Byłem już u kilku ale ceny kosmiczne a obsługa taka że człowiek boi się auto zostawić.
grigori65
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 08 06 2007
Przebieg/rok: 27tys. km
Auto: corsa b
Paliwo: Benzyna
Rok produkcji: 1995

Re: dobry i tani lakiernik ze Śląska najlepiej Gliwice/Zabrze

02 Mar 2013, 00:01

Gliwice do dobrze znane mi miasto.Miałem taki sam problem jak Ty, bałem się zostawić auto u byle kogo ale na stronie dobrymechanik.net pokierowałem się opiniami innych klientów i nie żałuję. Auto polakierowane tak, że nie widać różnicy między oryginalnym lakierem a nowym. Tutaj są namiary na tego lakiernika:

PS. dobrze, że mi przypomniałeś bo zapomniałem wystawić temu panu pozytywnego komentarza :)

Pozdrawiam.

Edit. Znalazłem stronę tego lakiernika.
http://www.bsart.com.pl/
spandau
Początkujący

Miejscowość: Berlin
Prawo jazdy od: 14 09 2007
Auto: BMW e46
Silnik: 330Ci
Paliwo: Benzyna
Typ: Sport/Coupe
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2001
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Prowadzenie samochodu pod wpływem stresu Prowadzenie samochodu pod wpływem stresu
    Prowadzenie samochodu to wieloaspektowe zadanie, wymagające koncentracji i spokoju. 1/3 kierowców przyznaje, że przynajmniej raz w tygodniu prowadzi auto pod wpływem stresu czy czując złość. Zdenerwowani kierowcy są ...
    Potrzebna edukacja na temat systemów bezpieczeństwa czynnego Potrzebna edukacja na temat systemów bezpieczeństwa czynnego
    Producenci samochodów przewidują, że w ciągu najbliższych lat na rynku pojawią się zaawansowane systemy zautomatyzowanego prowadzenia o znacznie szerszym działaniu niż obecnie. Jednak nowe badania pokazują, że wielu ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Moto Piknik Tychy 2007
      Moto Piknik - Olsztyn/Dajtki 2009
      MTL - Autosalon
      Daihatsu Move Conte