Dobry i tani lakiernik ze Śląska najlepiej Gliwice/Zabrze

dobry i tani lakiernik ze Śląska najlepiej Gliwice/Zabrze

01 Mar 2013, 23:53

Witam poszukuję dobrego lakiernika na terenie Śląska, najlepiej okolice Gliwic bądź Zabrza.
Proszę o namiary i opinie. Byłem już u kilku ale ceny kosmiczne a obsługa taka że człowiek boi się auto zostawić.
grigori65
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 08 06 2007
Przebieg/rok: 27tys. km
Auto: corsa b
Paliwo: Benzyna
Rok produkcji: 1995

Re: dobry i tani lakiernik ze Śląska najlepiej Gliwice/Zabrze

02 Mar 2013, 00:01

Gliwice do dobrze znane mi miasto.Miałem taki sam problem jak Ty, bałem się zostawić auto u byle kogo ale na stronie dobrymechanik.net pokierowałem się opiniami innych klientów i nie żałuję. Auto polakierowane tak, że nie widać różnicy między oryginalnym lakierem a nowym. Tutaj są namiary na tego lakiernika:

PS. dobrze, że mi przypomniałeś bo zapomniałem wystawić temu panu pozytywnego komentarza :)

Pozdrawiam.

Edit. Znalazłem stronę tego lakiernika.
http://www.bsart.com.pl/
spandau
Początkujący

Miejscowość: Berlin
Prawo jazdy od: 14 09 2007
Auto: BMW e46
Silnik: 330Ci
Paliwo: Benzyna
Typ: Sport/Coupe
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2001
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Dragster JET CAR PREDATOR Dragster JET CAR PREDATOR
    Francuski samochód Jet Car Predator ma aż 6000 KM i silnik odrzutowy. Poniżej przedstawiamy specyfikację techniczną. Nazwa : Dragster JET CAR PREDATOR Silnik : Amerykański Turbojet z samolotów myśliwskich. Typ ...
    Auta BMW z układem xDrive: najpopularniejszy napęd na 4 koła Auta BMW z układem xDrive: najpopularniejszy napęd na 4 koła
    Doskonałe właściwości jezdne, zwinność i stabilność w każdym terenie – to przyczyny sukcesu rynkowego systemu BMW xDrive. BMW stale poszerza ofertę samochodów z inteligentnym napędem na cztery koła: tylko w ciągu ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006