Dobry komis smochodowy?

Dobry komis smochodowy?

17 Wrz 2016, 19:55

Właśnie niedawno kupiłem sobie samochód w tym komisie: "Toyota Marki" i chciałbym Wam go polecić, ponieważ mają świetne auta. Nie tylko Toyoty, ale też Audi, Lexus i inne. Ja wybrałem Toyotę Auris z 2010 roku. Obsługa miła i fachowa. No i mogłem wybrać się na jazdę próbną. Podczas kupowania u nich auta można wybierać w różnych rocznikach, markach, wielkościach i cenach. Każdy samochód jest sprawdzany i ma ochronę gwarancyjną, która trwa minimum 12 miesięcy. Naprawdę świetny komis.
rafko146
Obserwowany

Prawo jazdy od: 16 03 1987
Auto: Nie mam

Re: Dobry komis smochodowy?

19 Wrz 2016, 13:30

To super. Ja jak dotąd zawsze trafiałem na komisy, w których nie można było wybierać w rocznikach i cenach. O jazdę próbną to się w ogóle bałem zapytać
rochsky
Obserwowany

Prawo jazdy od: 14 04 2001
Przebieg/rok: 20tys. km
Auto: Land Rover
Paliwo: Diesel
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2006
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

54 Rajd Barbórka w drugi weekend grudnia 54 Rajd Barbórka w drugi weekend grudnia
    Rajd Barbórka odbędzie się w tym roku w drugi weekend miesiąca. Rywalizacja na odcinkach specjalnych oraz trasie Kryterium Asów na Karowej będzie toczyła się w sobotę, 10 grudnia. 54. edycja kultowej imprezy ...
    Koniec z oszustwami podczas sprzedaży samochodów Koniec z oszustwami podczas sprzedaży samochodów
    Każdy przed zakupem auta będzie mógł sprawdzić jego historię, m.in. daty rejestracji oraz informację o tym, czy nie jest kradzione - przewiduje projekt noweli Prawa o ruchu drogowym, którym we wtorek ma zająć się rząd. Przyjęty ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006