Dobry lakiernik poszukiwany! (woj. śląskie)

Dobry lakiernik poszukiwany! (woj. śląskie)

24 Lut 2010, 21:43

Witam!
Poszukuję dobrego i rozsądnego (pod względem ceny) lakiernika. Tak jak wyżej woj. śląskie tj. Ruda Śląska, Bytom, Katowice, Świętochłowice i okolice.
Autko będzie malowane całe (zmiana koloru) więc poluję na dobrych i sprawdzonych fachowców.
Z góry dzięki za pomoc.
kikut265
Nowicjusz

Miejscowość: Katowice

Re: Dobry lakiernik poszukiwany! (woj. śląskie)

27 Lut 2010, 20:40

U mnie na dzielnicy jest dość dobry zakład blacharsko-lakierniczy,nie słyszałem jeszcze słowa krytyki na nich,zresztą osobiście moge go polecić gdyż rodzice tam naprawiali Lanosa gdy matka miała stłuczke i zostało to zrobione perfekt więc naprawde polecam.Jakby co tutaj masz link do nich http://madeja.prv.pl/ ja ich naprawde polecam,nie zawiodłem sie :wink:
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: jest kilka ;)
Paliwo: Benzyna

01 Mar 2010, 20:51

ul. Książęca w Katowicach, za komisariatem na granicy Ligoty i Brynowa, nie byłem, ale mój kumpel poleca.
lyncior
Nowicjusz

Miejscowość: Katowice

10 Mar 2010, 10:15

Cała lista lakierników z Katowic jest tutaj Lakiernictwo samochodowe - Katowice
Miałem podobny problem i na razie poszukuję opinii o poszczególnych warsztatach, a tego zbyt wiele nie ma. Jeśli korzystałeś już z jakiegoś i możesz polecić to napisz.
kierowiec
Początkujący

Miejscowość: czewa

14 Maj 2010, 22:38

witam znam dobrego lakiernika ktory mieszka w Świętochowicach chopcy naprawde dobrze pomalowali moja bryczke i tanio :) podam nr 507085868 pozdrooofki dla wszytkich maniakow samochodowych ;p :twisted: :lol:
dark king
VVdawidVV
Nowicjusz

Miejscowość: Chorzów

12 Mar 2012, 00:02

Co do lakiernika, to mogę polecić warsztat w Częstochowie. Robiłam rok temu u nich zarysowania i byłam bardzo zadowolona. Widać, że znają się na rzeczy i co dla mnie było ważne nie trzymają samochodu tygodniami. Jakby co kontakt znajdziecie na stronie: lakierowanie-aut.pl
Kaska84
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 17 02 1984
Auto: Opel Corsa D 1.2
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

54 Rajd Barbórka w drugi weekend grudnia 54 Rajd Barbórka w drugi weekend grudnia
    Rajd Barbórka odbędzie się w tym roku w drugi weekend miesiąca. Rywalizacja na odcinkach specjalnych oraz trasie Kryterium Asów na Karowej będzie toczyła się w sobotę, 10 grudnia. 54. edycja kultowej imprezy ...
    Większość polskich kierowców jeździ na krótkich odcinkach Większość polskich kierowców jeździ na krótkich odcinkach
    Niemal połowa kierowców deklaruje, że jednorazowo pokonuje nie więcej niż 10 km, a co trzeci przejeżdża dziennie do 20 km. Zaledwie 9 proc. badanych twierdzi, że ten dystans w ich przypadku jest dłuższy niż 30 km. Co czwarty ...

• Re: Dobry lakiernik poszukiwany! (woj. śląskie)

23 Wrz 2014, 22:25

Znajomy korzystał ostatnio z gliwickiej stacji kontroli pojazdów PONICKI DIAGNOSTIC. Z tego co wiem w ofercie mieli również usługi lakiernicze i blacharskie. Kolega był zadowolony dlatego i na tym polu powinni się sprawdzić.
    sylwia4012
    Nowicjusz

Auto: golf IV
    Silnik: 1,9
    Paliwo: Diesel

25 Lut 2015, 15:32

Najlepszy lakiernik z jakim sie spotkałem do tej pory to ZAKŁAD USŁUG MOTORYZACYJNYCH U-MOT na ul.Wandy 8a w Katowicach nr tel. 602-245-878. Dają samochód zastępczy, krótkie terminy i jakosc jest elegancka :) Malowałem u nich narazie 2 auta i nie mam zadnych zastrzezeń :)
    SĄ GODNI POLECENIA ! :yes: :ok:
    wiktorwiktor
    Obserwowany

Auto: BMW e36 Compact

10 Mar 2015, 21:30

W Katowicach jest firma lakiernicza z bardzo dobrą opinią. Dokładnie firma nazywa się tak STAN-S SERWIS SAMOCHODOWY SKROBOL. Zajmują się kompleksowo naprawami powypadkowymi i nie tylko.
    adik356
    Nowicjusz

Auto: wv

02 Lut 2016, 13:46

Ja bardzo polecam firmę AutoLakiernik, robiłam u nich niedawno trochę napraw lakierniczych i jestem bardzo zadowolona. Biorą mało pieniędzy, a dobrze wykonują swoją pracę - a chyba o to chodzi :)
    Kontakt na PW :)
    Pozdrawiam.
    kliik
    Obserwowany

Prawo jazdy od: 14 01 2010
    Auto: Peugeot 407

08 Lis 2016, 08:22

Cześć, świetnego blacharza i lakiernika znajdziesz w Chorzowie ul. 17 listopada 21. RAK AUTOSERWIS chyba się nazywa, szukaj w Google. Jak mi w Oplu nowe progi wstawili to nie mogłem poznać swojego samochodu. Podobnie z klasycznym Saabem, krokodylem, dziura w podłodze taka że fotel latał przód i tył, bo woda z nagrzewnicy się zbierała :( Zrobili w dwa dni, jeszcze konserwacje podwozia sobie dogadałem. Naprawdę klasa.
    tolb1rac2ht
    Obserwowany

Prawo jazdy od: 10 08 2000
    Przebieg/rok: 18tys. km
    Auto: Subaru
    Silnik: 1.8
    Paliwo: Benzyna + LPG
    Typ: Sedan/Limuzyna
    Skrzynia biegów: Manualna
    Rok produkcji: 1989

• Warto przeczytać
    • DSCN5829