Dobry lakiernik poszukiwany! (woj. śląskie)

Dobry lakiernik poszukiwany! (woj. śląskie)

24 Lut 2010, 21:43

Witam!
Poszukuję dobrego i rozsądnego (pod względem ceny) lakiernika. Tak jak wyżej woj. śląskie tj. Ruda Śląska, Bytom, Katowice, Świętochłowice i okolice.
Autko będzie malowane całe (zmiana koloru) więc poluję na dobrych i sprawdzonych fachowców.
Z góry dzięki za pomoc.
kikut265
Nowicjusz

Miejscowość: Katowice

Re: Dobry lakiernik poszukiwany! (woj. śląskie)

27 Lut 2010, 20:40

U mnie na dzielnicy jest dość dobry zakład blacharsko-lakierniczy,nie słyszałem jeszcze słowa krytyki na nich,zresztą osobiście moge go polecić gdyż rodzice tam naprawiali Lanosa gdy matka miała stłuczke i zostało to zrobione perfekt więc naprawde polecam.Jakby co tutaj masz link do nich http://madeja.prv.pl/ ja ich naprawde polecam,nie zawiodłem sie :wink:
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: jest kilka ;)
Paliwo: Benzyna

01 Mar 2010, 20:51

ul. Książęca w Katowicach, za komisariatem na granicy Ligoty i Brynowa, nie byłem, ale mój kumpel poleca.
lyncior
Nowicjusz

Miejscowość: Katowice

10 Mar 2010, 10:15

Cała lista lakierników z Katowic jest tutaj Lakiernictwo samochodowe - Katowice
Miałem podobny problem i na razie poszukuję opinii o poszczególnych warsztatach, a tego zbyt wiele nie ma. Jeśli korzystałeś już z jakiegoś i możesz polecić to napisz.
kierowiec
Początkujący

Miejscowość: czewa

14 Maj 2010, 22:38

witam znam dobrego lakiernika ktory mieszka w Świętochowicach chopcy naprawde dobrze pomalowali moja bryczke i tanio :) podam nr 507085868 pozdrooofki dla wszytkich maniakow samochodowych ;p :twisted: :lol:
dark king
VVdawidVV
Nowicjusz

Miejscowość: Chorzów

12 Mar 2012, 00:02

Co do lakiernika, to mogę polecić warsztat w Częstochowie. Robiłam rok temu u nich zarysowania i byłam bardzo zadowolona. Widać, że znają się na rzeczy i co dla mnie było ważne nie trzymają samochodu tygodniami. Jakby co kontakt znajdziecie na stronie: lakierowanie-aut.pl
Kaska84
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 17 02 1984
Auto: Opel Corsa D 1.2
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Pickup ŠKODA FUNstar Pickup ŠKODA FUNstar
    Nowy samochód marzeń 23 stażystów ze Szkoły Zawodowej ŠKODA Auto to zuchwały Pickup ŠKODA FUNstar. Koncepcja tego pojazdu, opartego na nowej ŠKODZIE Fabia, jest rezultatem projektu "samochód ...
    Wiosenne pylenie to zmora nie tylko dla alergików Wiosenne pylenie to zmora nie tylko dla alergików
    Pyłki są zmorą nie tylko alergików, ale także kierowców bez względu na to, czy są na nie uczuleni czy nie. Dlaczego? Pyłki osadzające się na szybach samochodu potrafią ograniczać pole widzenia, a jazda w takich ...

• Re: Dobry lakiernik poszukiwany! (woj. śląskie)

23 Wrz 2014, 22:25

Znajomy korzystał ostatnio z gliwickiej stacji kontroli pojazdów PONICKI DIAGNOSTIC. Z tego co wiem w ofercie mieli również usługi lakiernicze i blacharskie. Kolega był zadowolony dlatego i na tym polu powinni się sprawdzić.
    sylwia4012
    Nowicjusz

Auto: golf IV
    Silnik: 1,9
    Paliwo: Diesel

25 Lut 2015, 15:32

Najlepszy lakiernik z jakim sie spotkałem do tej pory to ZAKŁAD USŁUG MOTORYZACYJNYCH U-MOT na ul.Wandy 8a w Katowicach nr tel. 602-245-878. Dają samochód zastępczy, krótkie terminy i jakosc jest elegancka :) Malowałem u nich narazie 2 auta i nie mam zadnych zastrzezeń :)
    SĄ GODNI POLECENIA ! :yes: :ok:
    wiktorwiktor
    Obserwowany

Auto: BMW e36 Compact

10 Mar 2015, 21:30

W Katowicach jest firma lakiernicza z bardzo dobrą opinią. Dokładnie firma nazywa się tak STAN-S SERWIS SAMOCHODOWY SKROBOL. Zajmują się kompleksowo naprawami powypadkowymi i nie tylko.
    adik356
    Nowicjusz

Auto: wv

02 Lut 2016, 13:46

Ja bardzo polecam firmę AutoLakiernik, robiłam u nich niedawno trochę napraw lakierniczych i jestem bardzo zadowolona. Biorą mało pieniędzy, a dobrze wykonują swoją pracę - a chyba o to chodzi :)
    Kontakt na PW :)
    Pozdrawiam.
    kliik
    Obserwowany

Prawo jazdy od: 14 01 2010
    Auto: Peugeot 407

08 Lis 2016, 08:22

Cześć, świetnego blacharza i lakiernika znajdziesz w Chorzowie ul. 17 listopada 21. RAK AUTOSERWIS chyba się nazywa, szukaj w Google. Jak mi w Oplu nowe progi wstawili to nie mogłem poznać swojego samochodu. Podobnie z klasycznym Saabem, krokodylem, dziura w podłodze taka że fotel latał przód i tył, bo woda z nagrzewnicy się zbierała :( Zrobili w dwa dni, jeszcze konserwacje podwozia sobie dogadałem. Naprawdę klasa.
    tolb1rac2ht
    Obserwowany

Prawo jazdy od: 10 08 2000
    Przebieg/rok: 18tys. km
    Auto: Subaru
    Silnik: 1.8
    Paliwo: Benzyna + LPG
    Typ: Sedan/Limuzyna
    Skrzynia biegów: Manualna
    Rok produkcji: 1989

• Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze