Dobry serwis Skody w Krakowie

Dobry serwis Skody w Krakowie

21 Mar 2012, 16:23

Witam, chciałbym znaleźć dobry serwis Skody w Krakowie, niedawno kupiłem swoje pierwsze auto, używane, i okazało się, że potrzebuje drobnej naprawy. Możecie mi polecić jakiś serwis ?
Roberto86
Obserwowany

Prawo jazdy od: 01 01 2001

Re: Dobry serwis Skody w Krakowie

13 Kwi 2012, 11:51

Ja polecam Autoremo. Sam musiałem skorzystać pilnie z usług tego serwisu i mogę go z czystym sumieniem polecic. Bardzo miła i fachowa obsługa oraz szybkie wykonanie usługi. Zrobili tyle ile trzeba, nic więcej ponad koniecznie koszty :)
janusz9292
Obserwowany

Prawo jazdy od: 01 01 2001
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Top Safety Pick dla modeli Mitsubishi ASX i Lancer Top Safety Pick dla modeli Mitsubishi ASX i Lancer
    Eksperci z instytutu Insurance Institute for Highway Safety (IIHS) zaliczyli dwa modele z rocznika 2013 dostępne w salonach Mitsubishi Motors North America (MMNA) do grona najbezpieczniejszych pojazdów oferowanych ...
    Nissan zapowiedział powrót marki Datsun Nissan zapowiedział powrót marki Datsun
    W marcu 2012 roku Nissan zapowiedział powrót marki Datsun, która będzie firmowała nowoczesne, niezawodne i dostępne produkty dla optymistycznych i rozwojowych klientów na rynkach o dużym potencjale wzrostu. ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Skoda Fabia Super 2000, Esapekka Lappi, Janne Ferm, 69. Rajd Polski, 4
      Flota firmy Frito Lay Poland, 146 modeli Fabia Combi
      Poślizg nadsterowny
      Autosacrum 2009