Dobry serwis Skody w Krakowie

Dobry serwis Skody w Krakowie

21 Mar 2012, 15:23

Witam, chciałbym znaleźć dobry serwis Skody w Krakowie, niedawno kupiłem swoje pierwsze auto, używane, i okazało się, że potrzebuje drobnej naprawy. Możecie mi polecić jakiś serwis ?
Roberto86
Obserwowany

Prawo jazdy od: 01 01 2001

Re: Dobry serwis Skody w Krakowie

13 Kwi 2012, 10:51

Ja polecam Autoremo. Sam musiałem skorzystać pilnie z usług tego serwisu i mogę go z czystym sumieniem polecic. Bardzo miła i fachowa obsługa oraz szybkie wykonanie usługi. Zrobili tyle ile trzeba, nic więcej ponad koniecznie koszty :)
janusz9292
Obserwowany

Prawo jazdy od: 01 01 2001
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Podsumowanie i wyniki Night Power 2016 Podsumowanie i wyniki Night Power 2016
    Kolejna impreza przygotowana przez Night Power już za nami. Organizatorzy tym razem przygotowali więcej atrakcji niż to było w latach ubiegłych, mogliśmy oglądać wyścigi na 1/8 mili które zostały zorganizowane na ulicy ...
    Alergia za kierownicą - jak sobie z nią radzić? Alergia za kierownicą - jak sobie z nią radzić?
    Razem z wiosną przyszedł ciężki czas dla alergików, uczulonych na pyłki i kurz. Prowadzenie auta w tym okresie jest dla uczuleniowców szczególnie uciążliwe. Łzawienie oczu, silny katar, obniżona koncentracja ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Berlin Mercedes-Benz & Friend 125-lecie
      Mój najnowszy nabytek kupiony za ok 120 tyś zł
      Head-up display, MINI
      Opel Combo, przód, włączone światła