Dobry sklep motoryzacyjny

Dobry sklep motoryzacyjny

12 Wrz 2014, 11:16

Na rynku jest w trzy i trochę sklepów motoryzacyjnych, więc łatwo się na tandetę (zdarzało mi się, np, kupić niby oryginalne części zamienne, które się psuły po połowie roku :x ), ale akurat niedawno z mężem odkryliśmy naprawdę dobry: motochemia. Zamawiam tam teraz i chemię samochodową i akcesoria i oleje. Męża to już rozpoznają i do niego nie po imieniu mówią :D
sylwia4012
Nowicjusz

Auto: golf IV
Silnik: 1,9
Paliwo: Diesel

Re: Dobry sklep motoryzacyjny

15 Paź 2015, 14:09

Polecam firmę Cermotor, nigdy nie było żadnych problemów z częściami.
marcell
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 14 08 2007
Auto: toyota

28 Paź 2015, 10:12

Znajomy z Wrocławia polecał mi japanserwis, że mają na stanie ponad 10 tysięcy części i solidnych fachowców, którzy lubią swoją pracę, a to rzadka przypadłość więc to dobrze wróży :)
mariuszowy
Nowicjusz

Auto: fiat 126p

31 Gru 2016, 12:48

Ja nie raz trafiałem rożnie, w końcu znajomy polecił mi sklep internetowy MADA. Jestem zadowolony z tego sklepu motoryzacyjnego, polecam.
lukapaw
Nowicjusz

Auto: opel vectra c
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nowe stawki akcyzy w 2017 roku na samochody osobowe Nowe stawki akcyzy w 2017 roku na samochody osobowe
    Zmiany naliczania podatku akcyzowego od samochodów osobowych najprawdopodobniej zostaną wprowadzone od nowego 2017 roku. Rząd zamierza ograniczyć import starych samochodów. Według nowych przepisów im ...
    Zabici bez zaiętych pasów Zabici bez zaiętych pasów
    Aż 50% ofiar śmiertelnych na autostradach w Austrii, a ponad 60% w Belgii nie miało zapiętych pasów w momencie wypadku. Pasy bezpieczeństwa są efektywnym elementem dającym kierowcy i pasażerom bezpieczeństwo podczas ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Audi SQ5 TDI, licznik i wykończenie deski
      Mój passacik :)
      8
      ALT