Dobry sklep motoryzacyjny

Dobry sklep motoryzacyjny

12 Wrz 2014, 12:16

Na rynku jest w trzy i trochę sklepów motoryzacyjnych, więc łatwo się na tandetę (zdarzało mi się, np, kupić niby oryginalne części zamienne, które się psuły po połowie roku :x ), ale akurat niedawno z mężem odkryliśmy naprawdę dobry: motochemia. Zamawiam tam teraz i chemię samochodową i akcesoria i oleje. Męża to już rozpoznają i do niego nie po imieniu mówią :D
sylwia4012
Nowicjusz

Auto: golf IV
Silnik: 1,9
Paliwo: Diesel

Re: Dobry sklep motoryzacyjny

15 Paź 2015, 15:09

Polecam firmę Cermotor, nigdy nie było żadnych problemów z częściami.
marcell
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 14 08 2007
Auto: toyota

28 Paź 2015, 11:12

Znajomy z Wrocławia polecał mi japanserwis, że mają na stanie ponad 10 tysięcy części i solidnych fachowców, którzy lubią swoją pracę, a to rzadka przypadłość więc to dobrze wróży :)
mariuszowy
Nowicjusz

Auto: fiat 126p

31 Gru 2016, 13:48

Ja nie raz trafiałem rożnie, w końcu znajomy polecił mi sklep internetowy MADA. Jestem zadowolony z tego sklepu motoryzacyjnego, polecam.
lukapaw
Nowicjusz

Auto: opel vectra c
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

XV Moto-Piknik Olsztyn Dajtki 2009 / relacja XV Moto-Piknik Olsztyn Dajtki 2009 / relacja
    9 sierpnia na lotnisku Dajtki w Olsztynie odbył się XV Moto-Piknik. Pomimo tego, że piknik trwał tylko jeden dzień, nie zabrakło na nim atrakcji. Oprócz największych imprez jak Eliminacje Mistrzostw Polski Car Audio ...
    Rozwój technologii TNGA - nowe silniki, przekładnie i napędy hybrydowe Rozwój technologii TNGA - nowe silniki, przekładnie i napędy hybrydowe
    Toyota wprowadzi na rynek nowe silniki, przekładnie i udoskonalone napędy hybrydowe, opracowane w technologii Toyota New Global Architecture, które zapewnią większą moc, wyraźnie lepsze osiągi i dynamikę jednostek ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Webasto HVH, pojazdy elektryczne
      GINA Light Visionary Model, przednie światła, 2008
      Moto Piknik - Olsztyn/Dajtki 2010
      Chrysler 200C EV concept car