Dobry tani laptop ??

Dobry tani laptop ??

11 Lut 2011, 22:11

Moją Toshibe L300 po ponad 3 latach chce oddać ojcu... a kupić sobie jakiegoś z większym dyskiem bo ten jest za mały ... Lapka będę chciał kupić w RTVEuroAGD na raty bo mam wszystkie rzeczy z tego sklepu i sobie baaardzo chwale.... Chciałbym się zamknąć w kwocie max 2300 ... Co byście polecili do takiej kaski??? Lapka używam głownie do oglądania filmów, surfowania po necia, słuchania muzyki... i już naprawdę do rzadkości używam go do gier (wyrosłem z tego)... Fajnie żeby miał wyjście HDMI bo mam TV LCD a Tośka nie ma tego wyjścia i szkoda....
JEST:
- Renault Megane I ph II 1.6 16V LPG 107KM 2001r Privillage
- Fiat Panda 1.2 8V LPG 60KM 2003r
Luke16
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Miejscowość: KNZ
Prawo jazdy od: 12 03 2008
Przebieg/rok: >50tys. km
Auto: Megane I phII/Panda
Silnik: 1.6/1.2
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2001

Re: Dobry tani laptop ??

13 Lut 2011, 07:47

Po pierwsze to chcę rozwiać Twoje błędne mniemanie odnośnie laptopów z wybranego sklepu. Dany laptop nowy jest wszędzie tak samo zbudowany czy to w proline.pl czy w esc.pl czy w tym euro agd. Taka sama gwarancja obowiązuje, podzespoły są identyczne. Więc tutaj rola sklepu ma tylko znaczenie ekonomiczne.

http://www.euro.com.pl/laptopy-i-netboo ... w7hp.bhtml

W tej cenie ten zdecydowanie ma najlepsze wyposażenie przy jednocześnie w miarę wydajnym procesorze.

Jeśli miałbyś aby dołożyć to polecam ten:
http://www.euro.com.pl/laptopy-i-netboo ... content_3c
stasiowski121
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Miejscowość: Podkarpacie
Auto: VW T4/Audi 80 B4/Passat B3
Silnik: 2.5 TDI AXG
Paliwo: Diesel
Typ: Van
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1997
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu
    Niestety koszty ubezpieczenia samochodu wciąż rosną. Zindywidualizowany sposób liczenia składki oraz zwiększające się sumy wypłaconych odszkodowań dają się we znaki właścicielom samochodów, nawet tym bezszkodowym. ...
    Co to jest Defensive Driving? Co to jest Defensive Driving?
    Amerykanin Chris Imhoff z National Safety Council jako pierwszy sformułował reguły "Defensive Driving" (DD), czyli jazdy defensywnej. Pierwszy kurs DD zorganizowano w USA w 1964 roku. Od 50 lat w krajach anglosaskich oraz ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006