Dobry warsztat Forda Kraków

Dobry warsztat Forda Kraków

16 Kwi 2012, 17:57

Jest to mój pierwszy post na forum, więc witam wszystkich. Poszukuje dobrego i taniego warsztatu forda w Krakowie. Zależy mi na tym żeby znali się na silnikach TDCI. Z góry dzięki za pomoc.
mazur93
Początkujący

Prawo jazdy od: 05 12 2011
Auto: Renault Scenic II
Silnik: 1.9 DCI
Paliwo: Diesel
Typ: Van
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2006

Re: Dobry warsztat Forda Kraków

17 Sty 2013, 21:20

Pewnie już znalazłeś jakiś warsztat, ale może ktoś będzie potrzebował. Dobrym warsztatem jest warsztat przy ulicy Półłanki 30 - "ŁG - serwis" - korzystałem tam z wymiany sprzęgła, i byłem (nadal jestem) zadowolony.
baraba2
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 01 01 1992
Auto: Brak odpowiedzi

17 Lut 2016, 15:06

Od lat jeżdżę do warsztatu Auto Serwis Witkowski więc mogę go polecić z czystym sumieniem. Najpierw jeździłem tam ze swoją Toyotą a teraz z Hondą. Mają dobrze wyposażony warsztat i stację diagnostyczną. Poza tym zajmują się serwisem klimatyzacji i oferują holowanie 24h.
adrians85
Nowicjusz
Awatar użytkownika

Prawo jazdy od: 15 06 2004
Auto: Toyota camry

23 Lut 2016, 14:00

Ja zawsze jeżdżę do Wrocławia, według mnie to najlepszy serwis. Kupowałem u nich też mojego Forda i według mnie mają dobre ceny.
wrona88
Obserwowany

Prawo jazdy od: 18 03 1982
Auto: Ford Transit
Paliwo: Benzyna
Typ: Van
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2013

25 Lis 2016, 11:10

Polecam Auto Serwis Wadowicka. Nie da się ukryć, że serwis bardzo profesjonalny. Kompleksowo sprawdzone auto, wszystko powymieniane jak należy. Cena za usługę i części przyzwoita, samochód śmiga jak nowy. Warto sprawdzić.
kk9
Obserwowany

Auto: Audi A4

25 Lis 2016, 12:49

Na pewno dobry mechanik samochodowy zajmie się Twoim autem w auto serwis wadowicka. Można tam wykonać przeglądy okresowe i rejestracyjne na linii diagnostycznej, przy czym w sytuacji gdy pojawimy się tam z samochodem używanym, możemy negocjować ceny. Generalnie można tam zlecić też różnego rodzaju naprawy, serwis klimy i oczywiście wymianę opon. Przy czym koszty tych usług moim zdaniem nie są wysokie.
Andrzej36
Nowicjusz

Auto: Ford
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nie daj się przekręcić Nie daj się przekręcić
    Czy wiesz o tym, że kupując samochód sprowadzany z zagranicy, możesz żądać od sprzedawcy certyfikatu z ostatniej kontroli pojazdu wykonanej w kraju pochodzenia samochodu z informacją o jego przebiegu.
    Jak jeżdżąc skracamy sobie drogę - jazda na skróty Jak jeżdżąc skracamy sobie drogę - jazda na skróty
    Jazda wyznaczonym torem wydaje się kierowcom jedną z oczywistych zasad ruchu drogowego. Tymczasem wielokrotnie można zaobserwować niebezpieczne zjeżdżanie samochodów na sąsiedni pas ruchu, zwłaszcza na zakrętach.

•  
    • Warto przeczytać
    • DSCN5829
      Miasteczko Master Truck o zachodzie słońca
      Chevrolet Master Eagle 1933, tył
      Volkswagen Golf III, srebrny, dziewczny, 5
      Renault Megane R.S. 275 Trophy, przód