Dobry warsztat - Gdańsk

Dobry warsztat - Gdańsk

01 Lip 2014, 14:37

Byłem niedawno w jednym z gdańskich warsztatów na wymianie klocków hamulcowych. Świetna i szybka robota.

Gorąco polecam bo chłopaki naprawdę świetnie się spisali. Jeśli dobrze pamiętam firma nazywa się V-MAXZONE. Mają również swój sklep internetowy.
mr87
Obserwowany

Auto: nissan 350z

Re: Dobry warsztat - Gdańsk

04 Mar 2016, 12:36

W Pruszczu jest Janisz.pl bardzo dobry mechanik. Solidny i profesjonalista. Nie naciąga, nie jest drogi a pracę wykonuję bardzo rzetelnie.
marezek
Nowicjusz

Auto: astra

Re: Dobry warsztat - Gdańsk

06 Sty 2017, 12:19

W Gdańsku najlepszy serwis jak dla mnie to RING. Mają nowoczesny sprzęt i znają się na rzeczy. Najlepsze jest to, że za pomocą ich strony można się umawiać online na dany termin. Nie czekamy w kolejkach- jak dla mnie strzał w dziesiątkę. Cenowo bardzo fajnie i od razu jest wstępna wycena przed serwisem więc nie ma mowy o szukaniu czegoś na siłę :)
piegus
Początkujący

Auto: fiat
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Arrinera Hussarya - fakty i mity Arrinera Hussarya - fakty i mity
    Pierwszy polski supersamochód, Arrinera Hussarya, dumnie nosi nazwę nawiązującą do bohaterskich momentów naszej historii. Jednocześnie budzi wiele kontrowersji i wzbudza rozpalone dyskusje na internetowych forach. ...
    Układ napędowy BMW ActiveHybrid nowej generacji Układ napędowy BMW ActiveHybrid nowej generacji
    Specjalnie na potrzeby nowego modelu BMW ActiveHybrid 3 opracowano następujące komponenty hybrydowego układu napędowego: synchroniczny silnik elektryczny o mocy 40 kW/55 KM, układy elektroniczne dużej mocy oraz pakiet akumulatorów ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Pokazy Stuntu Motocyklowego, 6
      Motocykl do stuntu
      Opel Manta
      Kask na motor - grafiti