Dobry warsztat Opla we Wrocłąwiu - ocena samochodu

Dobry warsztat Opla we Wrocłąwiu - ocena samochodu

25 Maj 2014, 14:34

Hej,

potrzebuję namiary na jakiś dobry serwis (i przy okazji stosunkowo tani) do oceny samochodu przed jego możliwym kupnem. Preferował bym południowo-wschodni Wrocław, ale jeśli tam nie ma nic sensownego to może być gdzieś indziej.

Przed kupnem chciałbym sprawdzić co jest nie tak z autem (i tak bym musiał sprawdzić żeby zrobić wszystko i mieć z głowy), a tak wiadomo z ceny jeszcze zejdę za to co do zrobienia.

Samochód to Astra H (GTC).

Z góry dziękuję za wskazówki :)
RippeR37
Nowicjusz

Auto: Nie mam

Re: Dobry warsztat Opla we Wrocłąwiu - ocena samochodu

04 Lut 2015, 01:59

W takim razie zdecydowanie polecę Ci Stop Car (stop-car.pl) , jeżdżę tam ze swoim oplem już od dłuższego czasu i za każdym razem jestem zadowolony :P Szczególnie porównując do poprzednick pseudofachowców, z którymi się zetknąłem :P Cena też bardzo ok.
mankell
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 18 01 2009
Auto: volkswagen golf
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jedziesz na majówkę? Umyj auto! Jedziesz na majówkę? Umyj auto!
    Utrzymanie w czystości szyb i świateł to obowiązek każdego kierowcy, ponieważ widoczność ma wpływ na bezpieczeństwo jazdy. Zapowiadana na majówkę zmienna pogoda powinna zmobilizować prowadzących auta do skontrolowania ...
    Ubezpieczenie samochodu krok po kroku Ubezpieczenie samochodu krok po kroku
    Stając się właścicielem pojazdu, niezależnie od tego, czy jest to auto nowe czy używane, zachodzi konieczność wykupienia obowiązkowego ubezpieczenia OC. W przypadku zakupu auta używanego, które jest już zarejestrowane ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Nubira
      Ferrari F355 Challenge, 3
      Honda Accord kombi, tył
      Autosacrum 2009