[Gdańsk] Dobry warsztat samochodowy. Polecam

15 Sty 2016, 12:49

Ja polecam warsztat na Suchaninie Schuberta 86 ABEX od kilku lat tam jeżdżę i jeszcze nigdy się nie zawiodłam, wymiana sprzęgła klocków tarczy itp. Wymiana opon, robią też blacharkę I lakierkę raz korzystałam dostałam auto zastępcze wszystko spoko
foka
Obserwowany
 
Posty: 1
Prawo jazdy: 10 01 2000
Auto: Audi A4

15 Sty 2016, 13:08

Panowie szukam specjalisty od skrzyń biegów. Najbliżej mam do JM Car, ale nazwa mi nic konkretnie nie mów. Proszę o pomoc, zależy mi na czasie.
xslawekx80
Obserwowany
 
Posty: 2
Prawo jazdy: 14 10 1985
Przebieg/rok: >50tys. km
Auto: BMW x3
Silnik: 2.0
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: SUV
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2008

21 Sty 2016, 14:42

jestem tu nowy i potrzebuję pomocy:) mieliście do czynienia z warsztatem Pezal? Jakieś opinie? Mam ich praktycznie pod domem, ale sama nazwa mi nic nie mówi, nigdy u nich nic nie naprawialem
mamarcelinio
Obserwowany
 
Posty: 2
Prawo jazdy: 17 08 1991
Auto: BMW X3
Rok produkcji: 2007

15 Lut 2016, 13:27

Ja też się czasem wolę przejechać kawałek dalej, a mieć pewność, że wszystko będzie zrobione jak należy i na czas.
zenekb
Obserwowany
 
Posty: 1
Prawo jazdy: 17 06 1980
Auto: mercedes
Paliwo: Benzyna
Skrzynia biegów: Manualna

04 Mar 2016, 11:35

Ja byłem niedawno u Janisza i bardzo profesjonalny jest. Mechanik na 5+!
marezek
Nowicjusz
 
Posty: 3
Auto: astra

08 Kwi 2016, 10:58

RING opony w Gdańsku są naprawdę godni polecenia. :) Szybko i naprawdę tanio. Prowadzą też sklep internetowy, więc można ich ogarnąć.
bask
Początkujący
 
Posty: 116
Auto: Opel
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Ospały i senny za kierownicą
    Nie bądź ospały i senny za kierownicą ponieważ takie zachowania sprawiają, że reakcje kierowcy są dużo wolniejsze, jego percepcja słabsza, a do tego ryzyko wypadku dużo wyższe. Jesienią i zimą, kiedy dni są krótsze ...

24 Maj 2016, 18:47

Ja tez śmiało mogę polecić ring opony - szybko i solidnie i niedrogo. Znają sie chłopaki na robocie. ;) Poza tym fajne jest to, ze przez neta można się zapisać na konkretną godzinę i nie ma głupiego czekania...
kryształ
 

06 Sty 2017, 11:20

Własnie miałem pisać o RING a widzę, że tutaj sporo dobrych opinii już o nich :P Jak dla mnie najlepszy serwis, kompletny (zajmują się wszystkim) i ta opcja z rezerwacją online..idealnie dla ludzi, którzy cierpią na brak czasu czyli dla mnie :D
piegus
Początkujący
 
Posty: 98
Auto: fiat

12 Lis 2017, 16:28

Ostatnio byłam wymienić oponki do Opla i po raz kolejny byłam na Grunwaldzkiej - Ring. Umówiłam się wcześniej na 17:00 i po kilkunastu minutach miałam zimówki. Duża oszczędność czasu (zwłaszcza gdy przyjdą śniegi, no albo odejdą). Mąż był ze swoim Saabem, bo coś spod niego ciekło. Nie znam szczegółów, ale był zadowolony, na cenę nie marudził (chociaż do rzadkość), no i płytki nie są już bardziej poplamione.
bask
Początkujący
 
Posty: 116
Auto: Opel

16 Lis 2017, 15:04

Za namową forumowiczów odwiedziłem podany serwis (Ring) i przyznam, że jest bardzo w porządku. Akurat miałem trochę z mechaniką do czynienia, ale w przypadku Tiguana ogarnięcie elektronicznego ręcznego było dość ciężka dla mnie. Nie byłem obecny przy całym procesie wymiany, ale zażyczyli sobie niską cenę, a ręczny jest zrobiony.
Yazole
Obserwowany
 
Posty: 2
Przebieg/rok: >50tys. km
Auto: VW Tiguan
Paliwo: Diesel
Typ: SUV

10 Lut 2018, 17:11

Ring na Grunwaldzkiej jest dobry. Spory warsztat (chyba największy w Trójmieście), dobrzy doświadczeni mechanicy, szybka obsługa (nawet express).
Yazole
Obserwowany
 
Posty: 2
Przebieg/rok: >50tys. km
Auto: VW Tiguan
Paliwo: Diesel
Typ: SUV

01 Sie 2018, 13:58

JA w Gdyni polecam dobry skup aut info i namiary na PW. Nie zawiodłem się jeszcze na nim. Dają naprawdę dobre ceny biorąc pod uwagę inne skupy samochodów używanych.
akcajaz
Obserwowany
 
Posty: 2

05 Sie 2018, 13:47

No moim zdaniem to RING na alei jest najlepszy. Duży solidny warsztat, jak tylko nie masz nic z blacharką, a bardziej z mechaniką to polecam na 100%
bask
Początkujący
 
Posty: 116
Auto: Opel

15 Wrz 2018, 11:58

Witam,

Jeżeli macie problem z odpadami zderzaków oraz zbiorników samochodowych, prosimy skontaktujcie się z nami.
Prowadzimy , również zbiórki nakrętek po butelkach.
Akcje skierowane są bezpośrednio dla potrzebujących dzieci.
4plast
Obserwowany
 
Posty: 1

22 Lis 2018, 10:21

Polecam. Naprawdę uczciwy fachowiec. Naprawa przebiega pomyślnie i bez żadnych problemów. Jednym słowem polecam [link do oferty na Olx wygasł]
Kozłowski123
Obserwowany
 
Posty: 2