[Gdańsk] Dobry warsztat samochodowy. Polecam

[Gdańsk] Dobry warsztat samochodowy. Polecam

22 Wrz 2013, 11:37

Polecam z Gdańska p. Marka Brylowskiego http://warsztatbrylowski.blogspot.com/
ja naprawiam u niego swoje auta już od wielu lat. Jako że nie lubię powierzać swoich aut byle komu szukałem kiedyś właściwego warsztatu które ogarnie moje auta. Oddawałem do naprawy do różnych ludzi, zawsze byłem przy naprawach bo chciałem widzieć czy znają się na rzeczy. Nie zawsze byłem zadowolony z ich usług, w końcu trafiłem na ten warsztat i trwam przy nim już ok 10 lat. Polecam, ludzie tam pracujący znają się bardzo dobrze na rzeczy i mają odpowiednie narzędzia

Warsztat samochodowy Marek Brylowski
80-774 Gdańsk
ul. Maki 10
tel. 601 631 963
Inspekcje przed zakupem auta. Pomoc przy sprawdzeniu, zakupie auta w: Polsce, Litwie, Niemczech.
czeslaw555
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 1
Miejscowość: GKA- pomorskie
Prawo jazdy od: 08 08 1977
Przebieg/rok: 47tys. km
Auto: allure
Silnik: 2.0 HDi 163km.
Paliwo: Diesel
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2011

Re: [Gdańsk] Dobry warsztat samochodowy. Polecam

13 Paź 2014, 15:27

Bardzo fajnie wiedzieć bo trafiałem na ludzi, którzy robią na sztukę albo na takich, gdzie ceny były zbyt wysokie do wykonywanych usług... Wymiana świec w benzyniaku za 60zł? Przesada
westsider
Początkujący

Zdjęcia: 81
Auto: Nie mam

24 Lut 2015, 13:59

Ja za to mam dobre doświadczenie z serwisem Euro Car w Gdyni. Kilka dni temu świetnie poskładali mój samochód po wypadku. Polecam usługi blacharskie i lakiernicze. Jestem im wdzięczny, że uratowali mój samochód, bo był w opłakanym stanie. Jakby ktoś potrzebował, to ich stronka: eurocar.pl
Loverpower
Nowicjusz

Auto: Audi A4

08 Mar 2015, 22:43

Faktycznie w Euro Car znają się na rzeczy i nie naciągają klientów na niepotrzebne naprawy. Korzystam z usług tego warsztatu już od ładnych paru lat i zawsze wszystko jest w najlepszym porządku.
Andrzej36
Nowicjusz

Auto: Ford

26 Cze 2015, 09:59

Ja mogę polecić Janisz z Pruszcza. Byłam tam z problemami z elektryką i zadziałali i działa, widać, że się znają na tym co robią, ja byłam z ich usług zadowolona, czasem lepiej jeździć do sprawdzonych niż szukać czegoś nie wiadomo czego.
Leszman
Obserwowany

Prawo jazdy od: 12 09 1989
Auto: Honda CRV

19 Sie 2015, 08:50

U Janisza, a to chyba ten sam? lakierowałem auto. Wyszło całkiem tanio, także jestem ogólnie zadowolony.
Koziolll
Nowicjusz

Auto: Honda
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

54 Rajd Barbórka w drugi weekend grudnia 54 Rajd Barbórka w drugi weekend grudnia
    Rajd Barbórka odbędzie się w tym roku w drugi weekend miesiąca. Rywalizacja na odcinkach specjalnych oraz trasie Kryterium Asów na Karowej będzie toczyła się w sobotę, 10 grudnia. 54. edycja kultowej imprezy ...
    Hyundai Elantra - europejska premiera nowego modelu Hyundai Elantra - europejska premiera nowego modelu
    Podczas tragów motoryzacyjnych Motor Show 2016 w Poznaniu Hyundai zaprezentował całkowicie nowy model Hyundai Elantra. Była to pierwsza we współczesnej historii targów europejska premiera modelu, co sprawiło, ...

• Re: [Gdańsk] Dobry warsztat samochodowy. Polecam

25 Sie 2015, 10:35

Na warsztatach w Gdańsku to ja się nie znam, ale w razie gdyby ktoś chciał sprzedać swoje auto (tak jak ja) polecam skup aut w Gdyni. Bardzo fajna obsługa klienta i ciekawa stawka za samochód :)
    Paulina18
    Nowicjusz

Auto: Opel vectra b

01 Wrz 2015, 14:15

Niestety, ale ostatnio interesuje mnie tylko skup aut za gotówkę. Wrocław jest dosc duzym miastem wiec nie jest to trudne, ale to na prawde smutne, ze zamiast naprawic mojego fiata palio to musze go oddac na zlom. Wszystko przez wypadek jaki mialam kilka tygodni temu. :cry: Mam nadzieje, ze szybko uda mi sie znalezc inny samochod za pieniadze jakie dostane za jego sprzedaz.
    Jesli chodz o warsztaty to widzialam jakis czas temu aplikacje na telefon, ktora zawierala tak jakby katalog warsztatow w danej okolicy. Nie wiem jedynie na jakie miasto byla, ale zapewne juz te najwieksze sa zaaktualizowane :)
    carolajnpe
    Obserwowany

Prawo jazdy od: 17 01 1931
    Przebieg/rok: 1tys. km
    Auto: maluch

09 Wrz 2015, 10:27

ja polecam warsztat samochodowy w Gdyni SZWARC & GRUBA s.c., już nie raz naprawiali mój samochod czy to hamulce czy alternator, jezdze stara astra ktora dzieki nim smiga wysmienicie i pojezdzi jeszcze kilka lat, nigdy nie mieli problemu ze zdiagnozowaniem problemu
    karol109
    Obserwowany

Auto: Opel Astra

17 Wrz 2015, 13:09

Ja moge polecić z Pruszcza Gdańskiego, to tylko 15min jazdy a przynajmniej wiem, że sprawdzony i dobry. Chodzi oczywiście o usługi samochodowe Janisz :)
    rysownik
    Nowicjusz

Auto: Audi A4

22 Wrz 2015, 07:36

Ja korzystam z warsztatu Janisz w Pruszczu. Dobry serwis, spoko cena. A w kolejkach na wymianę opon nie czekam tyle co w Gdańsku :yes:
    Ernestoo
    Obserwowany

Prawo jazdy od: 03 01 2006
    Przebieg/rok: 50tys. km
    Auto: ford

22 Wrz 2015, 09:05

Bardzo dobry warsztat ten Janisz. Byłem u nich i wyszedłem bardzo zadowolony. Samochód sprawny w 100%. Nie drogo i solidnie.
    Lechowski
    Nowicjusz

Auto: Opel

23 Wrz 2015, 19:28

Ja jestem niesamowicie zadowolony z usług Hussar Angels. hussar-pomoc.com. działaja w całej Europie i maja niezle ceny. Zazwyczaj przyjezdzają i naprawiają wszystko na trasie i mozna jechać dalej. Super sprawa
    Hyeniek
    Nowicjusz

Prawo jazdy od: 06 07 1982
    Przebieg/rok: >50tys. km
    Auto: MAN
    Paliwo: Diesel
    Typ: Van

02 Gru 2015, 15:43

Masz racje Lechu (stwierdzam po nicku że tak masz na imię) że Janisz to dobry mechanik. Wszystko chyba naprawią. Ostatnio córa miała lekką stłuczkę i trzeba było naprawić samochód. Całe szczęście nic poważnego ale jednak. Terminy serwis.
    sroka
    Obserwowany

Auto: Hyundai i30

13 Sty 2016, 09:34

Ja korzystam z usług warsztatu Janisz.
    jak dla mnie najlepsi fachowcy pod słońcem!
    sroczek
    Obserwowany

Prawo jazdy od: 03 10 2011
    Auto: Passat

• Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006