Dobry warsztat w Krakowie

Dobry warsztat w Krakowie

04 Kwi 2008, 17:22

witam. szukam dobrego warsztatu samochodowego.
Jeżdżę skodą Octawia (1) i mam problem z turbosprężarką (brak mocy , komputer niczego nie wykazał więc najprawdopodobniej jest to przyczyna mechaniczna) a przy okazji
przydało by się wymienić pasek rozrządu. Pytałem się w znanym mi warsztacie i powiedzieli że się nie podejmą (?) .
Proszę o pomoc , jakieś propozycje. Nie chce jechać do serwisu bo mnie z pieniędzy obedrą .
Auto ma 7 lat i 90 000 km diesel 1.9 (90KM)
Ostatnio edytowany przez Człowiek, 06 Kwi 2008, 12:03, edytowano w sumie 1 raz
Człowiek
Nowicjusz

Re: Dobry warsztat w Krakowie

05 Kwi 2008, 11:26

Znam dobry warsztat zajmujący się turbinami , silnikami Diesla , ale znajduje się w Wieliczce.
Adres:
TURBO-DIESEL
Wieliczka Kopernika 59
tel.502-944-024
tomss20
tomss20
Początkujący

Miejscowość: kraków

Re: Dobry warsztat w Krakowie

25 Lis 2016, 11:12

Polecam Auto Serwis Wadowicka. Nie da się ukryć, że serwis bardzo profesjonalny. Kompleksowo sprawdzone auto, wszystko powymieniane jak należy. Cena za usługę i części przyzwoita, mój samochód śmiga jak nowy. Warto sprawdzić.
kk9
Nowicjusz

Auto: Audi A4
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jak producenci zarabiają na częściach Jak producenci zarabiają na częściach
    Bezawaryjność? To dla producenta bankructwo. Dlatego producenci robią wszystko, żeby części, które psują się często lub są konieczne do wymiany po danym przebiegu, połączyć z częsciami drogimi, któe psują się rzadko albo ...
    Honda Clarity - najlepszy zasięg bez silnika spalinowego Honda Clarity - najlepszy zasięg bez silnika spalinowego
    Według oficjalnych pomiarów dokonanych przez Agencję Ochrony Środowiska (EPA) w USA, Honda Clarity Fuel Cell oferuje zasięg 589 kilometrów oraz zużycie paliwa wodorowego na poziomie 28.9 km/l, co w przeliczeniu ...

•  
    • Warto przeczytać
    • BMW GTL
      American LaFrance Typ 75, 1925 rok, wóz strażacki, 5
      MOTO SHOW 2015
      Bolid Renault bolidu R.S.17, bok