Dobry warsztat w Warszawie

Dobry warsztat w Warszawie

17 Maj 2014, 13:32

Podzielę się swoją przygodą z warsztatem. :)
Długo szukałem warsztatu gdzie naprawiliby mi auto po rozbiciu (blacharka, polakierowanie i na koniec polerka). Miałem auto poobijane z prawie każdej strony, więc robota dotyczyła całego samochodu i lakierowanie wszystkich elementów, a tu wiadomo, że cena jest coraz wyższa i wyższa. Zależało mi by zrobione było dobrze, ale nie też po nie wiadomo jakiej cenie.
Trafiłem w końcu do warsztatu przy ul Radzymińskiej 272 w Warszawie z polecenia znajomego i się nie zawiodłem. :ok: Cena była przyzwoita, duża niższa niż u konkurencji, robota wykonana znakomicie, znajomi pytali się mnie potem czy nowy samochód kupiłem (był tak poobijany, że myśleliśmy że na złom tylko pójdzie -> fotel kierowcy znalazł się na fotelu pasażera :lol: przy okazji zmieniłem kolor i od razu auto nabrało życia ) :lol: Więc jestem pod wielkim wrażeniem jak z niczego można zrobić coś :) Lakier wyszedł też idealnie, do tego polerka została zrobiona mi w gratisie. :) Z panem właścicielem można dobrze się dogadać :)
Polecam na przyszłość osobom, które mają coś do zrobienia z blacharką i do polakierowania :) Poza tym inne rzeczy też wykonują, ja na pewno będę jeździł
audipower
Nowicjusz
Awatar użytkownika

Auto: Audica

Re: Dobry warsztat w Warszawie

28 Wrz 2014, 11:30

Prawda jest taka, że firm coraz więcej, a profesjonalizmu coraz mniej. Warto swoje auto powierzyć komuś lepszemu choćby za większą kasę albo zainwestować w lepszy sprzęt.
Robespier
Nowicjusz

Auto: Audi A4

06 Lut 2015, 11:26

A ja polecam warsztat przy ul Hynka - motrtest, często korzystam z ich usług i do tej pory nie zawiodlam sie .
violviol693
Obserwowany

Auto: Hyundai ix35 1.6 COMFORT BRAZI

25 Mar 2015, 17:55

profesjonalny dobry i tani zakład w Wawie to Auto REM na Oberka 5. Jakby ktoś potrzebował warto zakład nie duży, ale profesjonalny.
palmeister
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 12 02 2007
Auto: Ibiza
Silnik: 1.9 TDI 100 KM
Paliwo: Diesel
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2004

30 Sie 2015, 23:44

Warto wiedzieć. Ja do napraw powypadkowych polecam Auto-Młynarski. Najlepszą rekomendacją niech będzie to, że działają nieprzerwanie od lat 80., już mój tato tam jeździł. Nie zajmują się przeglądami i tego typu sprawami, są dość wąsko wyspecjalizowani, ale przez to super jakość usług. Naprawdę można im powierzyć temat.
Monetere
Obserwowany

Prawo jazdy od: 15 05 1963
Przebieg/rok: 19tys. km
Auto: Hyundai
Silnik: 1.2
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2011

31 Sie 2015, 11:23

jakbym miał coś polecać to na pewno na pierwszym miejscu EMTI na chełmżyńskiej, konkretni ludzie. czy podjadę ze skrzynią, czy z zawieszeniem, to nie ma problemu, wszystko na czas, czysto i fachowo
ylvis
Obserwowany

Prawo jazdy od: 18 06 1998
Auto: skoda
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jazda po spożyciu alkoholu - alkoholowy zawrót głowy Jazda po spożyciu alkoholu - alkoholowy zawrót głowy
    Zdarzenia drogowe będące wynikiem jazdy po spożyciu alkoholu od wielu lat stanowią przekleństwo polskich dróg. Podjęte przez policję działania przynoszą efekty, ale wciąż jest wiele do zrobienia.
    Poślizg w zimowych warunkach - co robić? Poślizg w zimowych warunkach - co robić?
    Wielu kierowców sądzi, że nigdy nie przydarzy im się poślizg, bo przecież jeżdżą ostrożnie lub są po prostu świetnymi kierowcami. Jednak rzeczywistość może ich zaskoczyć. Lepiej wiedzieć, jak wyjść z poślizgu. Najlepiej ...

• Re: Dobry warsztat w Warszawie

14 Wrz 2015, 18:58

Ja z kolei jestem bardzo zadowolony z pomocy Panów w warsztacie EMTIserwis przy Chełmżyńskiej. dzięki nim mój samochód bardzo szybko przeszedł niezbędne naprawy umożliwiające przejście przegladu. Miło, szybko, sprawnie i nie drogo!
    leszko88
    Nowicjusz

Prawo jazdy od: 13 10 1987
    Przebieg/rok: 14tys. km
    Auto: Renault Clio III

20 Maj 2016, 08:23

Dobrze się potrafią zająć klientem jeśli chodzi o naprawę powypadkową w Auto Młynarski (www.auto-mlynarski.pl). Szybki hol, auto zastępcze BEZPŁATNIE, porządnie zrobiona blacharka po porządnej kolizji.
    tyga33
    Nowicjusz

Prawo jazdy od: 18 03 1993
    Przebieg/rok: 48tys. km
    Auto: Audi A4 B7

20 Maj 2016, 20:14

Znam dobrego mechanika jeśli idzie o wykręcanie świec żarowych i wtryskiwaczy więcej na PW. Znajomy u niego robił swój samochód i jak zawsze narzeka po naprawie, tak tym razem zachwalał. Czyli mechanik zrobił dobrą robotę.
    adam497
    Nowicjusz

Prawo jazdy od: 17 06 1992
    Auto: honda

03 Cze 2016, 12:19

Ja niestety nie miałem szczęścia do wielu mechaników w stolicy :/ a tylko kasę zabuliłem. Byłem zadowolony z [reklama] cała mechanika pojazdowa bez większego zarzutu.
    Ostatnio edytowany przez MotoAlbercik, 22 Cze 2016, 09:22, edytowano w sumie 1 raz
    Powód: Reklama
    dawidbady35
    Nowicjusz

Prawo jazdy od: 05 03 2000
    Auto: Opel

14 Cze 2016, 08:56

Hej, pisałem i polecałem już dobry warszawski warsztat w innym temacie, ale mogę się powtórzyć, co mi tam :) Może komuś to pomoże.

Warsztat nazywa się motortest - wygooglujcie sobie, że ma pozytywne opinie na necie. Mi też poleciła go koleżanka z forum i chociaż byłem trochę sceptycznie nastawiony, to teraz jestem zadowolony z ich usług :) Byłem raz na przeglądzie i raz na wymianie żarówki. Obie wizyty wspominam dobrze, wszystko zrobione o czasie i na czas. Nie naciągali, nie zlewali, tłumaczyli i wyjaśniali. Jest spory ruch, ale chłopaki się nie obijają, więc robota idzie sprawnie.

Ceny nie zbiją was z nóg, ale pewnie też nie wprawią w zachwyt ;) Generalnie uważam, że warto chociaż spróbować dać im szanse.
    Matti517
    Nowicjusz

Auto: Hyundai Santa Fe

14 Cze 2016, 13:15

W Warszawie był dobry przy wjeździe na obowdnice, jak jest teraz? nie wiem. Ja sam się zastanawiam się nad zmianą wyposażenia w swoim warsztacie i tutaj przychodzi problem, bo nie jestem pewien co wybrać. Dużo osób poleca mi festool i ich narzędzia, mówiąc, że jakościowo jest super i wytrzymałość bardzo dobra. Czy ktoś z Was miał kontakt z tymi narzędziami i może powiedzieć mi o nich coś więcej?
    renti
    Nowicjusz

Prawo jazdy od: 11 05 2008
    Auto: Audi A3

15 Cze 2016, 09:34

Ja dużo podróżuję na linii Katowice-Warszawa. Nie raz rozmawiam z kierowcami i każdy mówi, że porządnych warsztatów, które specjalizują się w różnych usługach jest na prawdę bardzo mało.
    Często warsztaty łączą siły i np. oferują typowy przegląd+badania+ jakieś tak usługi serwisowe czy związane z wymianą.
    Ja ostatnio będąc w Katowicach znalazłem serwis, który specjalizuje się w wykonywaniu usług związanych z diagnostyką komputerową.
    Dostałem adres, ale z polecenia, gdyż uważa, że taka forma 'rekomendacji jest najlepsza.
    Skoczer
    Nowicjusz

Prawo jazdy od: 23 10 1981
    Auto: AUDI A6
    Typ: Sedan/Limuzyna
    Skrzynia biegów: Automatyczna
    Rok produkcji: 2015

24 Cze 2016, 10:58

jako przedstawiciel handlowy ciagle jeżdżący po Wawie wiem co to znaczy zepsute auto w środku dnia na środku ulicy kiedy czas nagli a klienci czekają. Ostatnio serio sie już zacząłem irytować i poszperałem troche w necie gdzie znalazłem pomocną firmę. Od tego czasu za każdym razem kiedy auto stanie dzwonie do nich i mogę liczyć na szybkie holowanie badź naprawę.
    piegus
    Początkujący

Auto: fiat

06 Lip 2016, 14:12

Jak dla mnie warsztat na ul. Muszkieterów 72 jest super, maja duży zakres usług i szybko je realizują, niektóre rzeczy nawet w parę godzin, co wiem z własnego doświadczenia.
    Ile fabryka daje!
    Rider
    Nowicjusz

Auto: Peugeot 306
    Silnik: 1.9 PSA DW8 , 69KM

• Warto przeczytać
    • Ford F1 Pickup 1949 rok, 3
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      VERVA Street Racing 2010
      Men's Day 2010