Dobrze grający zestaw do 700zł

Dobrze grający zestaw do 700zł

02 Maj 2014, 10:51

Założyłem ten temat, ponieważ jestem kompletnie zielony w temacie car audio. Chciałbym się was poradzić na temat kupna zestawu grającego. Chciałbym coś z dobrym stosunkiem jakość/cena. Skrzynia basowa + wzmacniacz + głośniki lub ewentualnie tylko głośniki, ale pod warunkiem, że będą grały naprawdę dobrze. Czy w ogóle mogę myśleć o takim zestawie za 700zł? Znajomy mówił ostatnio coś o firmie JBL, co o niej sądzicie?
BRTz
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 0- 2-2014
Auto: Seat Ibiza
Silnik: 1.4 60KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1998

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Koncepcyjny uBox - samochód generacji Z Koncepcyjny uBox - samochód generacji Z
    Toyota i zespół studentów Uniwersytetu Clemson przedstawili uBox, samochód koncepcyjny zaprojektowany z myślą o młodych właścicielach start-upów. Współpraca uczelni z dużym partnerem biznesowym ...
    Łańcuchowe rozrządy nie są bezobsługowe Łańcuchowe rozrządy nie są bezobsługowe
    Jeśli nie chcesz mieć problemu z łańcuchowym napędem rozrządu, powinieneś nauczyć się dbać o nowoczesny silnik. Myślisz, że skoro kupiłeś nowy lub kilkuletni samochód, to nie musisz nawet zaglądać pod maskę pomiędzy ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili