Doga napraca

Doga napraca

16 Paź 2007, 17:21

Pierwszy raz udałam sie do warsztatu. Za wymiane oleju, paska rozrzadu, filtr paliwa, sprawdzenie cisnienia w kolach oraz tzw spojrzenia czy wszystko inne jest ok zaplacilam 650zl. Czy to duzo? Nie mam orientacji w cenach za takie usługi, a mam wrazenie, ze zostałm lekko naciagnieta. Z gory dziekuje za pomoc
Ola
Nowicjusz

Re: Doga napraca

20 Paź 2007, 15:48

No niestety nie napisałas jakie to autko,ani czy owe części miałas ze sobą,czy sprzedał ci je warsztat.A to ma zasadnicze znaczenie.Najdroższą naprawą bywa zwykle wymiana paska rozrządu,a co się z tym wiąże rolek,napinaczy,a czasami pompy wodnej.Drugą droższą sprawa jest wymiana oleju.Ale to tez zalezy jaki olej ci wlali i w jakiej ilości.Filtr paliwa i reszta to groszowe sprawy.
Masz prawo zachować milczenie. A wszystko co napiszesz, może zostać zmoderowane
Nie pomagam na PW
MotoAlbercik
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 1110
Miejscowość: Tychy
Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Zimowa EkoJazda Zimowa EkoJazda
    Jak jeździć ekologicznie i ekonomicznie zimą? Zasady są te same o każdej porze roku, ale w trudnych warunkach pogodowych, niskich temperaturach mają jeszcze większy wpływ na bezpieczeństwo wszystkich uczestników ruchu ...
    Hennessey Venom GT - najszybszy samochód świata Hennessey Venom GT - najszybszy samochód świata
    Najszybszy samochód świata Hennessey Venom GT osiągnął prędkość 435.31 km/h (270.49 mil/godzinę) 14 lutego tym samym ustanawiając światowy rekord prędkości dla 2-miejscowego samochodu sportowego. Test podczas którego ...

• Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006