Doradzcie jaki silnik będzie lepszy...

09 Kwi 2008, 09:34

Wiatm! Jestem właśnie przed zakupem Forda Cougara i potrzebuję pare porad... Powiedzcie mi na co mam zwracać największą uwagę podczas kupowania oraz jaki silnik lepiej się sprawuje: 2.5 czy 2.0?
olimpka
Nowicjusz
Awatar użytkownika
 
Posty: 4
Miejscowość: Brzeziny k.Łodzi

09 Kwi 2008, 11:32

zalezy. jak chcesz wiecej mocy to wiadomo ktory ale 2.5 spali tez swoje.
z tego co wiem to 2.0 lepiej sie sprawuje pod wzgledem awarii.
stasiowski121
 

10 Kwi 2008, 14:17

Przy zakupie Forda Cougara patrz na silnik i zawieszenie bo to najbardziej sie psuje i oczywiście przy uzywanych autach na rdze;]

Lepszy bedzie silnik 2,5 bo ma dobre osiągi koło 8,5 do setki i 170 galopujących koni:P Sprawuje się lepiej 2,5
Endrju
Stały forumowicz
Awatar użytkownika
 
Posty: 3011
Zdjęcia: 449
Miejscowość: Poznań

10 Kwi 2008, 17:12

Dziękuje Bardzo za porady! Powiedzcie mi jeszcze tylko jak jest z sekwencja w Cougarze??? silnik 2.5 chyba bedzie lepiej radził sobie z gazem, niż 2.0?...
olimpka
Nowicjusz
Awatar użytkownika
 
Posty: 4
Miejscowość: Brzeziny k.Łodzi

10 Kwi 2008, 17:59

Tak!

Gaz zmniejsza dynamikę samochodu więc dodatkowe koniki się przydadzą;]
Endrju
Stały forumowicz
Awatar użytkownika
 
Posty: 3011
Zdjęcia: 449
Miejscowość: Poznań

18 Kwi 2008, 13:35

Witam wszystkich ponownie! Piszę, ponieważ kupiłam już swojego upragnionego Cougarka:) i chciałam Wam bardzo podziękować za porady i pomoc! Buziaki:* pozdrawiam!
olimpka
Nowicjusz
Awatar użytkownika
 
Posty: 4
Miejscowość: Brzeziny k.Łodzi
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Wyjazd na święta lub sylwestra samochodem
    Jeśli planujesz wyjazd na święta Boże Narodzenia lub sylwestra samochodem, warto starannie zaplanować podróż. Najlepiej zacząć od zatankowania auta i uzupełnienia płynu do spryskiwaczy przynajmniej dzień wcześniej. ...

20 Kwi 2008, 19:38

Niema za co:P

Oby ci się dobrze jeździło tym samochodzikiem;] Jak będą jakieś problemy to pisz;] Postaram się Ci pomóc:D
Endrju
Stały forumowicz
Awatar użytkownika
 
Posty: 3011
Zdjęcia: 449
Miejscowość: Poznań