Dorobienie kluczyka z centralnym i immo. Co? Gdzie? I jak?

Dorobienie kluczyka z centralnym i immo. Co? Gdzie? I jak?

07 Lip 2007, 15:33

Kupiłem auto z Francji ale jest do niego niestety tylko jeden kluczyk. Kto sie orientuje gdzie, w jakiej cenie i w jakim czasie moge dorobic taki kluczyk? Samochod to Renault Megane 2000r.
zahyr
Nowicjusz

Re: Dorobienie kluczyka z centralnym i immo. Co? Gdzie? I ja

10 Lip 2007, 20:36

Nie wiem dokładnie jak się to robi w renault, mogę ci powiedzieć jak to zrobiłem w przypadku Daewoo (historia będzie chyba taka sama).
Kupiłem oryginalny kluczyk w ASO (tylko tam mieli, podejrzewam że Ciebie to nie ominie) koszt 70 zł.
Następnie poszedłem do pierwszego lepszego punktu dorabiania kluczyków i dorobiłem "ząbki" - koszt 20 zł.
Ostatnie to powrót do ASO i zakodowanie w immobilajzerze nowego kluczyka tu wytargowałem na 40 zł.
pozdrawiam
marekkk
Nowicjusz

Re: Dorobienie kluczyka z centralnym i immo. Co? Gdzie? I ja

01 Sie 2007, 21:50

Aha, jeszcze jedno pytanie, czy ten Daewoo ma centralny zamek sterowany z pilota?
zahyr
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Toyota Corolla TE27 (1972–1974) Toyota Corolla TE27 (1972–1974)
    To właśnie od niej zaczyna się wielka przygoda Corolli ze sportem. Pod maską lekkiego, ważącego zaledwie 855 kg nadwozia coupe ówczesnej Corolli TE27 zamontowano 115-konny silnik DOHC z Celiki. Ta wersja trafiła do ...
    Auta BMW z układem xDrive: najpopularniejszy napęd na 4 koła Auta BMW z układem xDrive: najpopularniejszy napęd na 4 koła
    Doskonałe właściwości jezdne, zwinność i stabilność w każdym terenie – to przyczyny sukcesu rynkowego systemu BMW xDrive. BMW stale poszerza ofertę samochodów z inteligentnym napędem na cztery koła: tylko w ciągu ...

•  
    • Warto przeczytać
    • XX Miedzynarodowy Zlot Fanow Volkswagena
      Kia Lotos Race 2012, 2
      PitStop z modelami RC, 4
      Lexus LS600hL, bok