Drift blog

11 Cze 2010, 01:56

Jeżeli komuś się bardzo nudzi w internecie i lubi czytać czyjeś wypociny to proszę bardzo adres mojego bloga, opisane jest co i jak zaczyna sie moja przygoda z driftingiem i innymi sportami motorowymi.
Póki co na razie planowanie i przemyślenia, można mnie opie...ać, można dawać rady, zapraszam. Notki będą pojawiały się codziennie, prawdopodobnie w godzinach nocnych.
Blog wyłącznie o motorsporcie, w 90% driftingu.
http://bizondrift.blog.pl/
Ostatnio edytowany przez Lenart2500, 12 Cze 2010, 10:44, edytowano w sumie 1 raz
Lenart2500
Nowicjusz
 
Posty: 2
Miejscowość: Pleszew

11 Cze 2010, 13:53

Blog zapowiada się ciekawie. Będę go śledził. Sam po obejrzeniu FnF Tokyo Drift chciałem zostać drifterem w przyszłości, ale mi przeszło :P
Sor
Początkujący
 
Posty: 59
Miejscowość: Chełm

11 Cze 2010, 15:47

Hehe chyba każdy kto oglądal kiedyś F&F miał na myśli a kiedyś bede drifterem ale teraz to chyba tylko nie liczni tak myślą :smile:
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38404
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Volkswagen Crafter "Van of the Year 2017"
    Nowy Crafter marki Volkswagen Samochody Użytkowe, produkowany wyłącznie w fabryce w Białężycach koło Wrześni, pod wieloma względami wyznacza standardy wśród aut dostawczych. Samochód ma bardzo bogate wyposażenie ...
    Trzymaj się odpowiedniego pasa ruchu
    Kierowcy często zapominają o zasadach ruchu drogowego i na drodze dwupasmowej jeżdżą lewym pasem, a na drodze trzypasmowej środkowym i lewym. Tymczasem w Polsce obowiązuje ruch prawostronny, co w praktyce zobowiązuje kierowców ...