Drift i gust żony...

Drift i gust żony...

08 Mar 2015, 23:43

Siema, często ostatnio przeglądam wasze forum ale chyba najwyższa pora wrzucić coś od siebie

Ostatnio jak przeglądałem neta natknąłem się na oto taką rodzynkę

Image

Gość chyba nie ma zielonego pojęcia o czym pisze. Jak cała kategoria o motoryzacji jakoś się trzyma się kupy na tej stronie, to po prostu ten... "K. K" jest mistrzem kretynizmu. :lol:
Co robić gdy żona każe kupić ci kombi i chcesz nim driftować? Z PEWNOŚCIĄ kupię Galanta. Może gdybym miał pieniądze na przeróbki jak na filmiku... ale wtedy bym po prostu kupił Silvie. Wiem, że to kwestia gustu, ale... nawet nie wiem jak to skomentować. A słowo "hatchbak" mnie po prostu urzekło :lol: :lol: :lol:

[Aby zobaczyć film musisz być zalogowany na forum » zaloguj się]

Samo auto w sobie jest git. Ale no gość, który w dodatku nie ma auta i uważa że Favoritka (w komentarzach) to auto wyobcowane i rzadko spotykane, po prostu rozwala system :o

Pozdro
rafaellodg
Obserwowany

Auto: Stara Skoda...
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Wodorowa ciężarówka vs. ciężarówka z silnikiem Diesla Wodorowa ciężarówka vs. ciężarówka z silnikiem Diesla
    Toyota pracuje nad pojazdami na wodorowe ogniwa paliwowe od 20 lat. Program rozwojowy przyspieszył w 2014 roku, kiedy na rynku zadebiutowała Toyota Mirai. Potem przyszedł czas na wodorowe autobusy i wózki widłowe, ...
    [F] Audi A8 D2 4,2 / BMW 740i e38 / Lexus LS 400 mk2 / Merc S 430 [F] Audi A8 D2 4,2 / BMW 740i e38 / Lexus LS 400 mk2 / Merc S 430
    Podstawowe kryteria zestawienia: - limuzyna segmentu F - silnik V8 - modele z ok. 1999r. Wytypowane modele do zestawienia: - Audi A8 D2 4,2 - 310KM - BMW 740i e38 - 286KM - Lexus LS 400 mk2 UCF20 - 294KM - Mercedes S430 w220 ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Trial Lędziny 2014 czerwiec
      Akio Toyoda
      Marcin Dorociński i SEAT Ibiza FR
      Fiat 125p, silnik