Droga z Częstochowy do Poznania.

Droga z Częstochowy do Poznania.

12 Sie 2010, 18:51

Witam.
Chciałbym się dowiedzieć jaką najlepiej drogę obrać z Częstochowy do Poznania.
Jestem laikiem w tych sprawach i nie wiem nawet ile kilometrów dzieli te dwie miejscowości.
Wyczytałem na mapie onnline, że około 300.

Bardzo proszę o pomoc, ile jest km do Poznania z mojej miejscowości oraz jaką drogą najlepiej tam się dostać. (przez jakie miejscowości/miasta/numery dróg)

Dziękuję jeśli zainteresujecie się moim tematem.

(Nie wiem czy napisałem w odpowiednim miejscu, jeśli nie - przepraszam moderatora i proszę o przeniesienie tematu do właściwego działu.)
xyz
fluber
Nowicjusz

Miejscowość: Częstochowa

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu
    Niestety koszty ubezpieczenia samochodu wciąż rosną. Zindywidualizowany sposób liczenia składki oraz zwiększające się sumy wypłaconych odszkodowań dają się we znaki właścicielom samochodów, nawet tym bezszkodowym. ...
    Większość polskich kierowców jeździ na krótkich odcinkach Większość polskich kierowców jeździ na krótkich odcinkach
    Niemal połowa kierowców deklaruje, że jednorazowo pokonuje nie więcej niż 10 km, a co trzeci przejeżdża dziennie do 20 km. Zaledwie 9 proc. badanych twierdzi, że ten dystans w ich przypadku jest dłuższy niż 30 km. Co czwarty ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006